Незабаром зимові канікули. Де відпочити?

Це питання традиційно задають собі і батьки, і учні нашого міста. Уявіть собі навчальну модель, в якій діти біжать на заняття, щоденно отримують не лише знання, а й практичні навики, знаходять  друзів та розкривають в собі нові таланти? Уявили? А тепер Ви можете не лише  побачити це в реальності, а й стати учасником цього казкового новорічного дійства! 

МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ТАБІР

у Вознесенську відкриває свої двері  з 3 по 9 січня 2016 року

Учасником табору може стати кожен бажаючий, незалежно від наявності музичної освіти, знання нот та іноземних мов, досвіду хорового співу. Головним критерієм є бажання дитини та вік від 11 до 16 років.

Всього за 6 днів  діти оволодіють грою на одному із 7 музичних інструментів, таких як: віолончель, скрипка, гітара, орфф, флейта, хендчаймз та золоті дзвіночки. Опанують вміння співати у хорі, що буде налічувати близько 200 дітей, до того ж твори будуть виконуватись п’ятьма мовами світу!

Учасники табору, окрім незабутніх вражень,  також отримають фірмову футболку Міжнародного музичного табору та сертифікат про участь.

Проведення музичного табору та репетицій відбуватиметься на базі гімназії  з 9.00 до 15.00. На протязі дня діти будуть мати 3-4 перерви для перепочинку, а також 20-хвилинну перерву для ланча (печиво, чай, вода).

Концерт відбудеться 9 січня 2016 року в міському будинку культури у супроводі оркестру Миколаївської філармонії.

Адміністративний внесок за участь у таборі 100 грн. з кожної дитини. Адміністративний внесок не повертається. Діти учасників АТО та діти переселенців запрошуються до участі безкоштовно.

Художній керівник – Констанція Фортунато (США) – відомий диригент та педагог із майже 40-річним стажем, що працює на теренах Східної Європи та Америки.

Для участі у таборі необхідно сплатити реєстраційний внесок та анкету до 10 грудня 2015 р.

За додатковою інформацією звертайтесь до Фонду громади Вознесенська тел.: 0979923394.   

Такий масштабний мистецький захід став можливим  завдяки тісній співпраці МБО «Фонд громади Вознесенська» (координатори Бальцер В.В. та Синявська Я.С.), Вознесенської міської ради, міського голови Лукова В.Д.,  Управління освіти,  міського будинку культури, депутата Миколаївської обласної ради Невеселого В.В. та команди політичної партії «Відродження».

Поспішай взяти участь, кількість учасників обмежена!

MUSIC CAMP INTERNATIONAL –

майданчик розкриття справжніх талантів у звичайних дітей!

Show Buttons
Hide Buttons