Новини від Лісгоспу

Збережемо ліси від пожеж разом!

З приходом весни, наступають довгоочікувані весняні свята. Великдень, першотравневі свята – манять теплою погодою на відпочинок у ліс, до річки.  Але, якщо для більшості людей святкові дні – це відпочинок, для працівників державного підприємства «Вознесенське лісове господарство» – це копітка і повсякчасна  робота по запобіганню випадків лісових пожеж на території району.

З метою профілактики, запобіганню та оперативному виявленню пожеж на території державного лісового фонду, спеціалістами лісгоспу вже  проведено значну роботу. Складено графік проведення спільних с особовим складом ДПРЧ – 12, РВ УМВС рейдів у вихідні та святкові дні, встановлено наглядну агітацію в лісових масивах, проведено роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в лісах України.

Так, на Великдень, 12 квітня, спеціалістами лісгоспу спільно з інспектором ДПРЧ – 12 було проведено рейд по протипожежній безпеці на території урочища «Бузькі Хутори». Під час рейду, відпочиваючим в лісових массивах, проведено інструктажі  щодо безпечного поводження з вогнем в лісі та щодо особливостей відвідування лісів протягом пожежонебезпечного періоду.

Всі відпочиваючі  поставились до роз’яснень з розумінням та вдячністю.

Дякуємо всім гостям лісу за дотримання правил пожежної безпеки в лісах, сподіваємось на подальшу співпрацю та відповідальність під час відвідування лісових масивів. Давайте берегти природу разом.

Реалізація декоративного посадкового матеріалу

Державне підприємство Вознесенське лісове господарство реалізує декоративний  посадковий матеріал деревних і чагарникових порід (туя, сосна, ялина, ялівець, липа, береза, магонія та ін.), також надаються послуги з озеленення територій.

Ціни помірні, якість гарантована.

Звертайтеся за адресою:  с. Бузьке, вул. Мар’їна роща 3, або за тел./факс  (05134) 5-53-45,  тел. 5-22-63.

Адміністрація ДП «Вознесенське ЛГ»

Show Buttons
Hide Buttons