Новини від податкової

ГРАФІК особистого прийому громадян посадовими особами Вознесенської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Миколаївській області

 

Дні прийому Прізвище, імя та по батькові, посада Часи прийому
1 2 3
СЕРЕДА

МАНЖЕЛЕЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

– начальник інспекції

14.00 – 18.00
СЕРЕДА

ЛІТВАК НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

– голова комісії з реорганізації Вознесенської ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області

09.00 – 13.00
СЕРЕДА

БАРБАЛАТ ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА

– заступник начальника інспекції

09.00 – 13.00
ПОНЕДІЛОК,ЧЕТВЕРГ

БОГЗА МАРИНА ФЕДОРІВНА

– заступник начальника – начальник Новоодеського відділення

09.00 – 13.00
ВІВТОРОК ТА ЧЕТВЕРГ

ОЗЕРОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

– заступник начальника – начальник Веселинівського відділення

14.00 – 18.00
СЕРЕДА

МАКСИМЧУК ЛАРИСА ІГОРІВНА

– начальник управління доходів і зборів фізичних осіб

14.00 – 18.00
ВІВТОРОК

БОГРОВЕНКО АЛЛА ВАСИЛІВНА

– начальник управління оподаткування юридичних осіб

14.00 – 18.00
ПОНЕДІЛОК ДОМУЩЕЙ ВАЛЕНТИНА ГЕОРГІЇВНА– начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів 09.00 – 13.00
П’ЯТНИЦЯ

ШЕВЧУК ІГОР МИХАЙЛОВИЧ

– завідувач юридичного сектору

09.00 – 13.00
ПОНЕДІЛОК

ДРОЗДОВСЬКА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

– начальник управління податкового аудиту

14.00 – 18.00
ВІВТОРОК

БОЧКАРЬОВА ЛЮДМИЛА АНТОНІВНА

– головний державний ревізор-інспектор сектору оподаткування юридичних осіб Новоодеського відділення

09.00 – 18.00
П’ЯТНИЦЯ

ТРОНСЬКА ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА

– в.о. завідувача сектору доходів і зборів фізичних осіб Новоодеського відділення

09.00 – 18.00
СЕРЕДА ТА П’ЯТНИЦЯ  БОНДАРЕНКО ВАЛЕНТИНІВНА ІВАНІВНА– завідувач сектором оподаткування юридичних осіб Веселинівського відділення 10.00 – 16.00
ПОНЕДІЛОК

ЗАЙЦЕВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

– завідувач сектором доходів і зборів фізичних осіб Веселинівського відділення

09.00 – 18.00
П’ЯТНИЦЯ ЯРМОЩУК СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА– головний державний ревізор-інспектор з питань доходів і зборів фізичних осіб Єланецького відділення 09.00 – 17.00

Попередній запис на особистий прийом до посадових осіб Вознесенської ОДПІ головного управління ДФС (Міндоходів) у Миколаївській області проводиться за телефонами:

Вознесенська ОДПІ: (05134) 4-48-02, 4-55-69;

Новоодеське відділення: (05167) 2-11-71;

Єланецьке відділення: (05169) 9-19-63;

Веселинівське відділення: (05163) 2-14-12

Телефони довіри Державної фіскальної служби України: 0-800-501-007;

Головне управління ДФС у Миколаївській області  (0512) 50-18-69

Продали автомобіль-подайте декларацію

 Дохід, отриманий фізичною особою-громадянином України від продажу (обміну) протягом року двох і більше об’єктів рухомого майна, в т.ч. у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5%. Оподаткування зазначених операцій, що здійснюються фізичними особами-нерезидентами, здійснюється за ставками 15 або 20 відсотків.

У разі продажу протягом звітного податкового року одного з об’єктів рухомого майна (автомобіля, мотоцикла чи мопеда) – дохід не оподатковується

Якщо податок на доходи фізичних осіб від продажу рухомого майна сплачений до бюджету до нотаріального посвідчення договору купівлі – продажу, то такий продавець не зобов’язаний подавати податкову декларацію про отримані доходи від вказаних операцій.

У випадку несплати податку на доходи фізичних осіб  до нотаріального посвідчення договору купівлі – продажу,  продавець зобов’язаний до 1 травня подати декларацію про майновий стан і доходи.

Порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об’єктів рухомого майна визначений статтею 173 Податкового кодексу України.

Законопроект не відтерміновує і не переносить строку запровадження РРО для “єдинщиків” третьої групи

Фахівці Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області  наголошують, що до 1 січня 2017 року від перевірок звільнятимуться лише ті платники єдиного податку другої і третьої груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Дійсно, Верховна Рада України 18 березня 2015 року прийняла за основу проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо державних гарантій суб’єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів розрахункових операцій (реєстр. N 1088).

У законопроекті пропонується звільнити суб’єктів господарювання від обов’язку щоденно друкувати на РРО фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій у разі подання контрольної стрічки в електронному вигляді; вилучити норми щодо обліку товарних запасів; визначити відповідальність виробників, постачальників та сервісних центрів та запровадити компенсатори суб’єктам господарювання за придбання модемів або РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі.

При цьому Законопроект не містить жодної норми щодо відтермінування чи перенесення строку запровадження реєстраторів розрахункових операцій визначених Податковим кодексом України для платників єдиного податку (фізичних осіб-підприємців) третьої групи.

Таким чином, платники єдиного податку третьої групи виконуючи вимоги Податкового кодексу України зобов’язані з 01.07.2015 року використовувати реєстратори розрахункових операцій.   

 Сервіси ДФС в допомогу платникам податків

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що для якісного обслуговування платників податків та забезпечення умов для швидкого та комфортного процесу адміністрування податків на офіційному веб-порталі ДФС України запроваджено 14 сервісів, якими сьогодні користуються більшість платників податків. Одним з них є загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (далі «ЗІР»).

Робота «ЗІР» направлена на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією. Інформаційне наповнення «ЗІР» здійснюється на підставі функціональних повноважень ДФС, з урахуванням результатів всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру (щорічно понад 1 млн. звернень) та з метою мінімалізації витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою.

У розділі «Запитання – відповіді з Бази знань» реалізована можливість самостійного пошуку інформації, шляхом ознайомлення з редакціями відповідей на запитання, з якими звертаються клієнти до Контакт-центру по телефону, електронній пошті та письмово.

Розділ «Нормативні та інформаційні документи» містить нормативні та інформаційні документи з питань оподаткування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та електронного цифрового підпису, інших питань законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, а також іншу інформацію стосовно роботи органів ДФС.

Розділ «Письмові консультації» наповнюється витягами з письмових консультацій, підготовлених ІДД ДФС на типові звернення суб’єктів господарювання та громадян.

Розділ «Коментарі та пропозиції» надає можливість працівникам органів фіскальної служби здійснювати зворотній зв’язок з модератором «ЗІР» шляхом залишення коментарів-пропозицій до запитань – відповідей з Бази знань, з метою прийняття участі у формуванні та вдосконаленні автоматизованої бази уніфікованих відповідей на запитання суб’єктів господарювання та громадян. У подальшому таку можливість з використанням електронного цифрового підпису матимуть і зовнішні користувачі.

Сервіс забезпечує можливість пошуку інформації по певному податку, напрямку діяльності, в тому числі з використанням ключових слів, шляхом перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, розміщених в Базі знань, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані з використання Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів, а в перспективі запровадження інтерактивних посилань на взаємопов’язані документи.

 Сформовано нові технологічні сертифікати Акредитованого центру сертифікації ключів ДФС

У зв’язку зі зміною найменування АЦСК ІДД ДФС сформовано нові технологічні сертифікати центру та серверів центру, які необхідно додати до файлового сховища програмного забезпечення, що використовується для накладення електронного цифрового підпису на електронні документи.

Завантажити нові технологічні сертифікати можна за цим посиланням http://acskidd.gov.ua/ca-certificates.

Завантажити повний перелік актуальних технологічних сертифікатів АЦСК ІДД ДФС можна у розділі «Сертифікати АЦСК» офіційного інформаційного ресурсу.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons