Новини від податкової

98,2 % платників ПДВ Вознесенської ОДПІ звітують «електронкою»

Неухильно зростає кількість платників податків, які подають податкову звітність через мережу Інтернет. Так, в жовтні 2014 року засобами електронного зв’язку прозвітували 98,2% платників податку на додану вартість.  Як наголосила начальник Вознесенської ОДПІ  Наталія Манжелей, таких результатів досягнуто завдяки комплексу вжитих заходів стосовно широкого інформування платників про переваги електронної форми звітування, як при безпосередньому спілкуванні на семінарах, засіданнях «круглих столів». Електронна звітність дозволяє спростити процес взаємодії платників з податковою, унеможливити випадки корупції, скоротити витрати часу на формування та передачу звітності.

 У Центрі обслуговування платників Вознесенської ОДПІ надають адміністративні послуги у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

Вознесенська ОДПІ повідомляє, що за результатами надання адміністративних послуг у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за січень-жовтень 2014 року видано 23 ліцензії, в т.ч, на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 1 шт., на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 12 шт.

Нагадуємо, що згідно з вимогами статті 15 Закону України від 19.12.1995р. №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями для отримання ліцензії суб’єктам господарювання необхідно надати наступні документи:

– заява суб’єкта господарювання, яка надається окремо на кожний вид торгівлі – алкогольні напої або тютюнові вироби;

– довідка органу доходів і зборів про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі;

– копія платіжного доручення з відміткою банку про сплату (оригінал відмітки банку);

– документи подаються в одному примірнику в оригіналі або копіях, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа.

Даний перелік для отримання суб’єктами господарювання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, за бажанням платника, може бути наданий за адресою Вознесенської ОДПІ (м. Вознесенськ, пров. Братів Іпатових №6, Центр обслуговування платників податків) щоденно, згідно графіку роботи ЦОП.

Спрощенці Вознесенщини сплатили до бюджету 6107,7  тис. грн єдиного податку

Протягом  січня-жовтня 2014 року платники Вознесенської ОДПІ, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 6107,7 тисяч  гривень єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата єдиного податку зросла на 562,3 тисячі гривень.

Левову частку надходжень забезпечили підприємці-фізичні особи, які до місцевої скарбниці спрямували 4496,6 тис. грн єдиного податку. Від діяльності спрощенців-юридичних осіб до місцевого бюджету надійшло 1611,1 тис.  гривень.

Нагадуємо платникам єдиного податку, що вони мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді. До того ж за власним рішенням протягом року спрощенці мають змогу змінювати групу або ставку податку.

Водокористувачі  поповнили бюджет  на 341,8 тис. гривень

Як повідомляють  фахівці Вознесенської ОДПІ, з початку року платники збору за спеціальне використання водних ресурсів спрямували до зведеного бюджету 341,8 тис. грн., в тому числі до місцевого бюджету надійшло 170,9 тис. гривень.

За словами податківців, сьогодні  визначальними платниками збору за спеціальне використання водних ресурсів  залишаються  ПАТ «ВОЗКО»- 86,8 тис.грн., КУ Вознесенська ЦРЛ – 17,9 тис. грн., ВАТ «Зелений гай» – 12,10 тис.грн..

Варто нагадати, що відповідно до норм Податкового кодексу України, плата за воду в Україні стягується за використання води, отриманої шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons