НОВИНИ ВОЗНЕСЕНСЬКА

Підбито підсумки громадських консультацій щодо розвитку

велосипедного руху в м. Вознесенську

11 листопада 2016 року Виконавчий комітетом Вознесенської міської ради спільно з  ВМГО Агентство економічного розвитку та за сприяння Асоціації «Енергоефективні міста України» провів круглий стіл, темою якого стало підбиття підсумків громадських консультацій щодо розвитку велосипедного руху в місті Вознесенськ.

Громадські консультації проходили з 19 жовтня по 11 листопада 2016 року. Даний захід став можливими завдяки Асоціації “Енергоефективні міста України”, як офіційної структури підтримки Угоди мерів, спільно з Європейським центром солідарності (Гданськ, Республіка Польща) за підтримки Уряду Маршалківського Поморського Воєводства та Поморської Асоціації в Європейському Союзі в рамках проекту “Підвищення залучення громадського суспільства до реалізації кліматично-енергетичної політики і стратегії в українських містах”.
Участь у круглому столі «Громадські консультації щодо розвитку велосипедного руху в місті Вознесенську» взяли міський голова Віталій Луков, керівник проектів та програм Асоціації «Енергоефективні міста України» Олег Герасевич, депутат обласної ради Владислав Невеселий, громадські активісти, котрі брали участь в анкетуванні населення, та всі, хто долучився до проведення Днів сталої енергії в м. Вознесенську.

Свою думку щодо розвитку велосипедного руху в місті вознесенці могли  висловити через міську газету «Новини Вознесенська: день за днем», офіційний інтернет-портал міста та в соціальних мережах. Всього було опрацьовано 225 анкет. З результатами  громадських консультацій присутніх ознайомили начальник відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій Управління комунальної власності Олександр Заїка та його заступник Юлія Гуртова.

Результати опитування показали, що 96,7% респондентів схвалюють створення велосипедних доріжок в місті і лише 3, 3% вважають, що в цьому немає потреби. Також, під час анкетування на вулицях міста, вознесенці залишали свої позиції щодо схеми майбутньої велосмуги та змін, необхідних Вознесенську задля розвитку велосипедного руху. Всього надійшло 28 пропозицій,  найпопулярнішими серед яких були : «Будівництво велодоріжок», «Ремонт доріг та тротуарів»  та «Паркування велосипедів в громадських місцях».
Найбільш активними під час анкетування виявились мешканці Центральної частини міста та Північного мікрорайону. Чимало пропозицій надійшло і від мешканців Натягайлівки та Болгарки. До речі, останні (за результатами опитування) найбільше використовують велосипед як транспортний засіб для прогулянок.
Під час круглого столу пропозицію від підприємців міста щодо встановлення велопарковок біля своїх магазинів озвучив депутат обласної ради Владислав Невеселий. А міський голова Віталій Луков вніс пропозицію створити хорошу велику велопарковку біля центрального ринку по вулиці Чубчика.
Своїми враженнями від громадських консультацій з населенням поділився консультант проекту від ГО «Агенство економічного розвитку» Сергій Трандафіл.  А керівник комунального підприємства-балансоутримувача міських доріг та тротуарів «Санітарна очистка міста» Олександр Ольхов порадив розпочати розвиток велосипедного руху у Вознесенську з будівництва тротуарів по яких прокладатимуться майбутні велодоріжки.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Show Buttons
Hide Buttons