Новини з податкової

Нинішньому поколінню податківців є в кого повчитися

Начальник Вознесенської ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області Наталія Манжелей привітала своїх колег зі святом – Днем вшанування ветеранів та людей похилого віку, який щороку відзначається 1 жовтня (на фото).

Вітаючи колишніх податківців, які з нагоди свята зібралися в приміщенні Вознесенської ОДПІ, Наталія Іванівна прозвітувала перед присутніми: «Все створене Вами – стало базою для подальшого розвитку податкового органу, стартовим майданчиком для вдосконалення форм та методів роботи. На разі нам вдалося збудувати плідний діалог із бізнесом та вийти на якісно оновлений рівень співпраці із платниками податків. Всі ми добре знаємо, що дякувати за все це слід Вам, людям, які стояли на початку цього тривалого шляху до сьогоднішніх успіхів, які забезпечили спадкоємність не лише знань та досвіду, а й головних цінностей, покладених в основу нашої роботи.»

Наталія Манжелей запевнила людей, які своєю сумлінною працею та служінням державі здобули право на безмежну пошану від своїх молодших колег, що нинішні працівники органів доходів і зборів завжди будуть вдячні їм і завжди братимуть з них приклад.
Вітаючи ветеранів та пенсіонерів- податківців, начальник Вознесенської ОДПІ разом із головою профспілки Вознесенської ОДПІ побажали ветеранам податкової служби щастя і добра на життєвій ниві.

«Хочу подякувати всім, хто гідно ніс і несе службу, захищаючи економічні інтереси держави своїм професіоналізмом та відданістю справі. Повага, шана і щира вам вдячність», – сказала голова профспілки Вікторія Куделя.
Водночас ветеранів – податківців вразив рівень обслуговування платників податків, та надзвичайно щирі відносини між представниками ще донедавна різних служб. Подякувавши керівнику податкової, високі гості висловили сподівання на подальші зустрічі у такому ж форматі.

 

 

Понад 5200 громадян Вознесенщини завітали до Центру обслуговування платників 

Впродовж дев’яти місяців поточного року фахівцями Центру обслуговування платників Вознесенської ОДПІ надано 3527 адміністративних послуг. Серед найбільш поширених можна назвати: послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. З початку 2014 року видано 1356 реєстраційних номерів, що становить 38,4 відс.; послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок – 197 або 5,5 відс. та реєстрація книг обліку доходів та витрат платників єдиного податку – 211 книг або 5,9 відс.

За словами Наталії Манжелей, начальника Вознесенської ОДПІ значна увага в роботі Центру приділяється наданню консультацій щодо застосування норм податкового законодавства, адміністрування єдиного соціального внеску, подачі звітності в електронному вигляді. Тільки за відповідний період поточного року з даними питаннями звернулося понад 1670 платників, яким своєчасно та в повному обсязі надані роз’яснення.

Нагадаємо, відвідувачі центру мають можливість надавати пропозиції, коментарі та зауваження щодо якості обслуговування платників податків, скориставшись спеціальною скринькою, розміщеною в приміщенні Центру обслуговування платників.

 

Вознесенська ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області протягом жовтня 2014 року проводить наступні семінари:

10.10.2014 року – «Зміни у податковому законодавстві»

13.10.2014 року – «Застосування спрощеної системи оподаткування та реєстрація платників податку на додану вартість»

20.10.2014 року – «Підприємницька діяльність для новостворених суб’єктів господарювання»

27.10.2014 року – «Подання звітності в електронному вигляді

Семінари відбудуться в приміщенні Вознесенської ОДПІ. Початок о 10.00 год.

 

ГРАФІК проведення сеансів телефонного зв’язку “Гаряча лінія”

структурними підрозділами Вознесенської ОДПІ головного управління Міндоходів у Миколаївській області  на жовтень 2014 р.

№ п/п Дата проведення Час проведення Посада, прізвище, ім’я та по батькові Тема сеансу телефонного зв’язку № телефону
1 09.10.14 з 10,00 год. до 12,00 год. Начальник Вознесенської ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області Манжелей Наталія Іванівна Проблемні питання, які виникають при здійсненні підприємницької діяльності 4-45-93
2. 15.10.14 з 10,00 год.до 12,00 год. Начальник відділу обслуговування платників податків Наконечний Володимир Іванович Порядок звернень громадян до Вознесенської ОДПІ. Особистий прийом громадян посадовими особами податкової інспекції. 4-55-69
3 23.10.14 з 10,00 год.до 12,00 год. Начальник відділу інформатизації та обліку платників податків Домущей Валентина Георгіївна Переваги подання звітності в електронному вигляді 4-04-56

 

У Центрі обслуговування платників Вознесенської ОДПІ надають адміністративні послуги у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

Згідно з вимогами статті 15 Закону України від 19.12.1995р. №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнямидля отримання ліцензії суб’єктам господарювання необхідно надати наступні документи:

1.​ Заява суб’єкта господарювання, яка надається окремо на кожний вид торгівлі – алкогольні напої або тютюнові вироби (форма додається у додатку 1).

2.​ Довідка органу доходів і зборів про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі (у разі отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями).

3.​ Копія платіжного доручення з відміткою банку про сплату (оригінал відмітки банку).

Документи подаються в одному примірнику в оригіналі або копіях, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа.

Даний перелік для отримання суб’єктами господарювання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, за бажанням платника, може бути наданий за адресою Вознесенської ОДПІ (м. Вознесенськ, пров. Братів Іпатових №6, Центр обслуговування платників податків) щоденно, згідно графіку роботи ЦОП.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons