Оголошується конкурс

 на оновлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків «Играем вместе»

 В п’ятницю 7 серпня о 10:00 ранку в приміщені малого залу міськвиконкому (пл. Центральна, 1 3 –й поверх) відбудеться презентація умов Третього грантового конкурсу на оновлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків. Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь та дізнатись більше про умови конкурсу.

Вознесенська міська рада спільно з міською благодійною організацією  «Фонд громади Вознесенська» оголошує конкурс проектів спрямованих на оновлення дитячих спортивно – ігрових майданчиків  «Играем вместе».

Мета конкурсу – залучення місцевої громади до вирішення проблеми безпечного та цікавого відпочинку дітей на спортивно – ігрових майданчиках міста Вознесенська.

Участь у конкурсі можуть брати:

– об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків ОСББ та житлово-будівельні кооперативи ЖБК;

– органи самоорганізації населення (ОСН);

– громадські організації та благодійні фонди міста;

– заклади освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення різних форм власності.

Пріоритетні напрямки проектів:

– оновлення новими спортивно-ігровими комплексами вже існуючих дитячих майданчиків м. Вознесенська;

– створення нових дитячих спортивно ігрових майданчиків в м. Вознесенську.

Середній розмір цільової безповоротної фінансової  допомоги (гранту) 15 000 – 20 000 грн. для реалізації одного проекту. Максимальний розмір гранту – 25 000 грн.

Наявність обов’язкового власного фінансового внеску у грошовій формі на придбання обраного вами обладнання в розмірі не менше 30%  від загальної вартості проекту. Перевага надаватиметься проектам, в яких власний внесок буде більшим від мінімального.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 11 вересня 2015 р..

Оголошення результатів конкурсу – 18 вересня 2015 р .

Для участі в конкурсі необхідно підготувати і подати заявку на грант. Працівники організації консультують заявників і надають загальну інформацію щодо написання проектів. Телефон для довідок 097-992-33-94.

Show Buttons
Hide Buttons