Перший мурал в місті

Зображення «Берегині», автором якої є художник з Тернопілля Олег Шупляк, уже почали наносити на фасад багатоповерхівки в Южноукраїнську

«Берегиня» – досить відома робота, яку часто використовують, – розповідає Олег Шупляк. – У мене навіть є кілька її версій. Вона належить до серії моїх робіт «Двовзори», тобто роботи з подвійним змістом. Там зображена українська хата, плотик у формі гніздечка. І на хаті гніздечко лелек. У цій роботі поєднані усі українські символи-обереги,які формують образ «Берегині».

Кілька днів тому до художника звернулась представник управління культури міста Южноукраїнськ Олена Сидоренко. У цьому місті хочуть зробити мурал, тобто стінопис з зображенням “Берегині”.

– У них була художня рада, на якій затвердили малюнок, який має бути на фасаді багатоповерхівки, – розповідає художник. – Я дещо змінив у роботі, адже з самого початку це не був монументальний твір. Це просто картина, станковий живопис. І її потрібно було адаптувати, на скільки це було можливо. І зараз в Южноукраїнську почали наносити зображення на фасад багатоповерхівки. Чекаємо на результат. Цікаво, що з цього вийде.
Посилання на джерело: https://te.20minut.ua

Show Buttons
Hide Buttons