Підбито підсумки роботи

За підсумками господарсько – фінансової діяльності підприємств за 2014 року серед Державних лісогосподарських підприємств області  серед дев’яти підприємств, що підпорядковуються Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Державне підприємство «Вознесенське лісове господарство» увійшло до трійки лідерів та зайняло почесне друге місце.

А це і не дивно, адже впродовж  всього 2014 року, а це був дуже нелегкий рік не лише для лісогосподарської галузі, а й для всієї країни в цілому, працівниками лісгоспу проводилась активна повсякденна робота по збереженню та примноженню лісових насаджень на території Вознесенського та Арбузинського районів.

В трійку кращих ми увійшли завдяки  відданості нашій справі, нескінченній любові до природи, до лісу. Протягом весни минулого року працівниками ДП «Вознесенське ЛГ» було створено нових захисних насаджень на площі 55,0 га. Проведено доглядів за лісовими культурами на площі 378 га., доповнено зріджених лісових культур на площі 110 га.,  зібрано лісове насіння акації, гледичії, сосни кримської та інших порід в кількості 737,0 кг. Рубками догляду та іншими рубками пов’язаними з веденням лісового господарства пройдено 324 га. та заготовлено 7861 кубометр деревини (що становить 113% до плану).  Проводилась активна робота по підготовці підприємства до пожежо – небезпечного періоду, виготовлено та встановлено нову наочну агітацію, встановлені місця відпочинку. Влаштовано мінералізовані смуги 125 км, та проведено догляд за ними  на 780 км. Також проводився постійний нагляд за осередками шкідників та хвороб лісу.  Проведено лісопатологічне обстеження на площі 6316 га.

Крім високих досягнень  у виробництві досягли  добрих результатів в економічних показниках, так реалізація лісгоспу за 2014 рік  становила 1784,4 тис. грн. ( або 105 % до плану), середньомісячна заробітна плата становила 2707,0 грн., сплачено податків до зведеного бюджету 1313,5 тис. грн. чистий прибуток підприємства склав 26,0 тис. грн.

Вступаючи в 2015 рік, з початком весни  робота державної лісової охорони тільки розгортається, адже ще стільки всього треба зробити, щоб достойно звітувати за 2015 рік. Це і висівання лісових розсадників, для забезпечення підприємства та населення району власним посадковим матеріалом, і догляд за створеними лісовими культурами, проведення санітарних рубок, рубок догляду для забезпечення населення лісопродукцією, послуги рекреації, участь в конкурсах та змаганнях, робота над культурою виробництва…

Але одне з найголовніших питань в роботі працівників лісгоспу залишається ефективна охорона лісових насаджень від пожеж. Адже немає нічого страшнішого для лісу за пожежу. Тому сьогодні ми звертаємось до всіх мешканців міста та району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в лісах.

 

А підбиваючи підсумки роботи  за 2014 рік  хочу висловити подяку всьому колективу за плідну, сумлінну працю. Побажати мирного неба над головами, успіхів, нових звершень та перемог на лісогосподарській ниві.

О.О. Чикачов, директор  ДП «Вознесенське ЛГ» 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ М. ВОЗНЕСЕНСЬКА І ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ!

Зважаючи на підвищення середньодобової температури в південному регіоні України,  починає  спостерігатись високий рівень пожежної небезпеки через  вітряну, посушливу погоду.

У зв’язку з цим, державне підприємство «Вознесенське лісове господарство» попереджає: відвідування лісових масивів, розведення в них багать категорично заборонено!

Пам’ятаймо: 90% лісових пожеж стаються через людську недбалість! Бережімо природу!

Адміністрація ДП «Вознесенське ЛГ»

Show Buttons
Hide Buttons