Подарунки Святого Миколая

19 грудня – День святого Миколая, захисника дітей та дорослих, які вірять у диво. Святий Миколай – один із найшанованіших святих – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей. За легендами, святий Миколай зробив багато добрих справ для людей, які, незважаючи на негаразди та біди, усім серцем вірили в диво. Святий Миколай таємно приносив у будинки бідних людей одяг, їжу, іграшки для дітей, ліки для хворих.

Саме тому, в цьому році святий Миколай не міг не завітати до дитячого відділення Вознесенської лікарні – перевірити чи чекають його дітки, чи вірять у диво. Помічниця Миколая Балабушка Тетяна директор ПП «Менада» привітала діточок у лікарні зі святом, підіймаючи їм настрій солодкими подарунками та святковою виставою за участю учнів ЗОШ №5, а також подарувала важливий для одужання хворих діток апарат  – небулайзер – спеціальний ультразвуковий інгалятор, необхідний для лікування верхній та нижній дихальних шляхів.

Не забув Святий Миколай і про подарунки для медичних працівників нещодавно відкритого дитячого інфекційного відділення. Завітав він туди разом з помічниками – членами Наглядової ради програми «Допоможемо разом», а здійснити мрії дорослих – подарувати новенький медичний одяг для всіх працівників віддалення допомогли святому Миколаю: Луков В.Д., – міський голова, Солодаєв С.В. – заступник голови Вознесенської райдержадміністрації, працівники Вознесенського професійного аграрного ліцею, підприємці Кузик В.О. та Піпія М.Н.

Ось так, в ці святкові дні, не можна забувати про тих, хто чекає на допомогу, підтримку, адже за допомогою до святого Миколая люди звертаються за найважчих обставин у житті, просять допомоги та захисту. І ми точно можемо сказати: якщо вірити  – чудеса обов’язково збуваються…

Миколайчик допоможе!

Show Buttons
Hide Buttons