Податківці привітали з Днем знань

Цьогоріч фахівці Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївської області відвідали свято Першого дзвоника та побажали учням Вознесенської ЗОШ № 2 успіхів на тернистому навчальному шляху, завзяття для досягнення поставлених цілей та прагнення до знань.

Свято Першого вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його із шкільними роками, комусь більше запам’ятався ВУЗ, можливо молодий вчитель, який вперше йде на свій власний урок, хвилюється більше за першокласників. Одним словом для всіх – це день, з якого починається дорога в майбутнє.

Перше вересня – це завжди урочисте та хвилююче свято. На шкільну урочисту лінійку  Вознесенської ЗОШ № 2 з нагоди початку навчального року завітала головний  державний ревізор-інспектор Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській  області Жучинська Анжела Анатоліївна, яка побажала майбутнім платникам податків успіхів у навчанні, здоров’я і звичайно вивчати податкову грамоту:

Сьогодні особливий день – початок навчального року! Це не тільки зустріч зі старими й новими друзями, улюбленими вчителями, але й традиційний День знань. Потрібно вчитися, щоб знати, діяти, жити.

Ми всі бажаємо бачити рідну Україну незалежною й квітучою, а її народ – заможнім та щасливим. Сподіваємось, що в майбутньому ви будете сумлінними платниками податків і завдяки вам наша країна і рідне місто стануть квітучими, а люди заможними. Легкої вам дороги сходами знань, гарних оцінок, дружби товаришів і мирного неба над головою!

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons