Податкова інформує

Податківці розповіли про порядок подання декларації громадянами

2 лютого 2015 року фахівці Вознесенської ОДПІ зустрічались з платниками податків. Приводом для зустрічі стала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2014 року, яка розпочалась з 1 січня 2015 року та триватиме до 1 травня 2015року.

Працівники інспекції зазначили, що у 2015 році декларування доходів пов’язано з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно з якими громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками 2014 року. Розповіли в яких випадках громадяни зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи, а також, які витрати можна включати в декларацію з метою отримання податкової знижки.

Податківці повідомили, що декларанти податку на доходи фізичних осіб мають змогу заповнювати та направляти до органів ДФС декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. З цією метою на єдиному веб-порталі Державної фіскальної служби України працює спеціальний електронний сервіс «Декларування on-line». Для користування цією послугою платникам необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

Увага! Нові рахунки починають діяти 09 лютого 2015 року!

Координацйно-моніторинговий відділ Вознесенської ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області  надає рахунки до державних та місцевих  бюджетів м. Вознесенськ та Вознесенського району відповідно до  наказу Державної казначейської служби України від 20.01.2015 № 12 «Про затвердження змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету».

Датою початку здійснення операцій по зазначених рахунках визначено 09.02.2015 року.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons