Податкова на зв’язку

Шановні вознесенці, платники податків!

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим, 2015 роком та Різдвом Христовим!

Будуючи плани на прийдешній рік, ми завжди сподіваємося на краще, мріємо, загадуємо бажання. Бажаю, щоб Новий 2015 рік став багатшим на щедрі здобутки для нашої суверенної держави, додав щастя, добра і достатку у кожну домівку. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у Новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. Щоб Ви і Ваші близькі були здорові і щасливі, щоб удача супроводжувала в справах, щоб негоди проходили стороною, а над головою завжди світило сонце, зігріваючи і даруючи гарний настрій.

Нехай цей рік буде повний справджених надій, виконаних мрій, досягнутих цілей і приємних відкриттів! З Новим роком!

Наталія Манжелей, начальник Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області

З 1 січня 2015 року посилюється контроль за переміщенням спирту

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що нові зміни до Податкового кодексу України, які внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо посилення контролю за обігом підакцизних товарів та уточнення окремих податкових норм» від 12.08.2014 р № 1638-VII, посилюють контроль за обігом спирту та процедурою документального оформлення операцій із ввезення/вивезення спирту і лікеро-горілчаних виробів на/з території акцизних складів.

Так, законом передбачено зміни ставки акцизного податку на спиртові дистиляти та спиртні напої (коди згідно з УКТ ЗЕД 2208 20 12 00, 2208 20 62 00): 59,96 грн за 1 літр 100% -го спирту – з 1 січня по 31 грудня 2015 року;
63,50 грн за 1 літр 100% -го спирту – з 1 січня по 31 грудня 2016 року;
з 1 січня 2017 застосовується ставка акцизного податку, визначена пп. 215.3.1 ПКУ (70,53 грн за 1 літр 100% -го спирту).

Ставка 56,42 грн за 1 л 100% -го спирту діє до 31 грудня 2014 року.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Постанови КМУ від 19.11.2014 року № 627 «Деякі питання запровадження марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв та тютюнових виробів» з 1 січня 2015 вводяться марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв та тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

Розмір плати за одну марку акцизного податку для алкогольних напоїв знижено з 0,27 грн до 0,1926 грн, для тютюнових виробів – з 0,142 грн до 0,091 грн.

Літературна сторінка Вознесенської ОДПІ

В рамках організації завершального етапу обласного  дитячого Конкурсу 19 грудня 2014 року в приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області в малому залі засідань відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Наповнюємо бюджет задля добробуту країни». Захід проходив за участі начальника ГУ ДФС у Миколаївській області Володимира Володимировича Копіци.

«Дуже приємно, що серед переможців  Конкурсу, як завжди є юні вознесенці. Ми глибоко вражені поетичними сторінками конкурсантів. Тому, Вознесенська ОДПІ відкриває літературну сторінку і буде ділитися з читачами новими літературними творами дітей. Дякую всім за участь та бажаю розкривати якомога більше своїх талантів», – зазначила начальник Вознесенської ОДПІ Наталія  Манжелей.

Мета податкової

Плекаємо ниву, бо маємо силу

І хочем, щоб завжди житами цвіла,

Рідненька Вкраїна, яка  разом з нами

До щастя свого  щоденного йшла.

Бо знали, що прийнятий новий наказ

Створить податкову систему,

Яка б захищала добробут для нас,

І зникли всі наші проблеми.

Мета податкової нині  така:

Податки, що сплачують люди,

Відправить у всі  необхідні місця –

В країні їх безліч повсюди.

Це пенсії наших стареньких бабусь,

Зарплати за працю нелегку,

Стипендії, пільги коханих матусь,

Що мають дитинку маленьку.

А ще, податкова, як звісно слідкує

Надходження коштів в бюджет.

Ось так ця система постійно працює

Такий вона має сюжет.

Тож ми всі повинні завчасно платити

Податки Вкраїні своїй,

Вона ж нам взаємністю буде служити

В житті і у дружбі міцній!

Автор: Коваленко Катерина Сергіївна, студентка 2-го курсу  24 групи спеціальності «фінанси і кредит» Вознесенського коледжу Миколаївського аграрного університету, яка посіла 2-ге місце на обласному етапі Конкурсу.

Бажаєте навчитися подавати звітність в електронному вигляді? Запрошуємо  на семінар!

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області  запрошує платників податків на семінар-тренінг, який відбудеться  14 січня 2015 року в приміщенні Вознесенської ОДПІ на тему «Подання звітності в електронному вигляді». Початок о 10.00 год.

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons