Податкова шукає таланти

Миколаївська обласна рада та Головне управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області  проводять конкурс дитячої творчості „Наповнюємо бюджет задля добробуту країни». Вознесенська  ОДПІ запрошує юних мешканців міста, які вміють малювати, писати вірші, оповідання, взяти в ньому участь і стати переможцями.

Конкурс проводиться у два етапи: районний та обласний. У творчих змаганнях можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів віком від 9 до 15 років.
Конкурсанти змагатимуться між собою за двома напрямками: художні твори; літературні твори. Усі роботи повинні базуватися на податковій та митній тематиці.

Вимоги до художніх творів: розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2. На зворотньому боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою назву роботи, техніку виконання, прізвище, повне ім’я та дату народження автора, місце проживання (повна адреса) автора, коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі, назву навчального закладу, контактний телефон.

Вимоги до літературних творів: на конкурс подаються різножанрові літературні доробки (оповідання, новела, публіцистичний роздум, замальовка, казка, реферат, поезія тощо),  літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А4 в одному примірнику, а також обов’язково подані в електронному вигляді. У кінці кожного конкурсного твору необхідно зазначити українською мовою прізвище, повне ім’я та дату народження автора, місце проживання (повна адреса) автора, коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі, назву навчального закладу, контактний телефон.

Роботи, що відповідають тематиці конкурсу, приймаються до 10 грудня 2014 року  у Вознесенській ОДПІ , за адресою  провулок Братів Іпатових,6 (каб. № 3). Тел. для довідок 4-55-69.

 Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons