Польоти пройшли успішно

31 травня та 12 черня на аеродромі в Мартинівці  було проведено забезпечення льотної зміни тактичної авіації військової частини А4465 з м. Миколаїв. В котрий раз особовий склад авіаційної комендатури справився з поставленим завданням та підтвердив свою спроможність до виконання завдань за призначенням, забезпечив виконання бойової роботи авіаційного підрозділу Миколаївської бригади тактичної авіації. Літаки Л-39 під керівництвом полковника В. В. Помогайбо виконали завдання по здійсненню застосування авіаційних засобів ураження на авіаційному полігоні та перебазуванню на аеродром Вознесенськ. Під час прильоту військових літаків на аеродромі був присутній голова Вознесенської райдержадміністрації О. Б. Кучер,  який звернув увагу на якість практичної роботи військових авіаторів.
Після закінчення польотів проведено розбір забезпечення льотної зміни, на якому командир військової частини А1478 (Мартинівка) підполковник В. В. Кав’юк визначив кращих військовослужбовців та поставив завдання щодо подальшого вдосконалення організації аеродромно-технічного та радіотехнічного забезпечення польотів авіації.
Під час бесіди з командирами військових частин А4465 та А1478, голова Вознесенської РДА висловив найкращі побажання щодо відродження авіації на аеродромі Вознесенськ, подальшої взаємодії та напрямків роботи щодо підвищення військово – патріотичного виховання молоді відповідно до Указу Президента України від 27 вересня 2010 року “Про питання шефства над Збройними Силами України”.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons