Повідомляє Вознесенська ОДПІ

Надходження ЄСВ за 5 місяців склали 103138,88 тисяч гривень
У січні-травні 2015 року Вознесенською ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області зібрано 103138,88 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 3% або на 1109,58 тис. грн. більше ніж у січні-травні 2014 року.
У розрізі районів ситуація виглядає так:
Місто Вознесенськ – 42358,74 тис. грн..
Вознесенський район – 17502,33 тис. грн..
Новоодеське відділення – 19831,14 тис. грн.;
Веселинівське відділення – 14802,91 тис. грн.;
Єланецьке відділення – 8643,76 тис. грн.;
Такі показники забезпечено завдяки фахівцям, які адмініструють єдиний соціальний внесок, ефективній роз’яснювальній роботі серед громадян та сумлінності платників, адже кожен громадянин розуміє, що за рахунок єдиного внеску гарантується його право на соціальний захист.
Скористайтеся електронними сервісами від ДФС
Шановні платники податків, скористайтеся можливістю зекономити свій робочий час та отримати необхідну інформацію за допомогою електронних сервісів Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua).
Вознесенська ОДПІ подає перелік та короткий опис чинних електронних сервісів:
– «Електронний кабінет платника податків» – це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді;
– «Дані реєстру платників ПДВ» – щоденне оприлюднення інформації про реєстрацію платників ПДВ;
– «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» – для перевірки надійності ділових партнерів, допоможе оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків. Також, за допомогою даного сервісу можна перевірити стан розрахунків платника податків з бюджетом;
– «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» – сервіс, в якому у формі питань-відповідей представлена офіційна позиція Державної фіскальної служби України по всіх напрямах чинного податкового та митного законодавства;
– «Анулювання реєстрації платників ПДВ» – надає можливість отримати інформацію про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи контролюючих органів чи за рішенням суду;
– «Антикорупційний сервіс «Пульс» – упередження неякісного обслуговування платників, вирішення суперечливих питань, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю чи митного оформлення;
– «Декларування on-line» – надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи, яку подають до податкових органів фізичні особи – підприємці та громадяни. Заповнена декларація та додатки зберігаються у файл для направлення до податкового органу або друку.
Також, на даному веб-порталі можна скористатися й такими електронними сервісами: «Реєстр платників єдиного податку», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Електронна звітність», «Електронна митниця», «Реєстр страхувальників», «Дані про взяття на облік платників податків», «Митна статистика» та надана інформація про функції кожного з цих сервісів.
До уваги продавців пива!
Вознесенська ОДПІ нагадує, що з 1 липня 2015 року пиво віднесено до алкогольних напоїв. Роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.
Відповідно до вимог статті 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» плата за ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями фіксована і не залежить від обсягів продажу.
Вартість алколіцензії залежить від території, де знаходиться місце торгівлі. При цьому платити доведеться за кожний касо¬вий апарат (КОРО), зазначений у цій ліцензії.
Фізичні особи – підприємці платники єдиного податку другої і третьої груп при здійсненні діяльності (торгівлі пивом) зобов’язані застосовувати РРО та перейти на загальну систему оподаткування.
Таким чином, з 1 липня поточного року для здійснення реалізації та виробництва пива суб’єктам господарювання необхідно отримати відповідну ліцензію.
З питань отримання ліцензій звертайтеся особисто до Центру обслуговування платників Вознесенської ОДПІ за адресою м. Вознесенськ провулок Братів Іпатових, 6.
Нагадуємо, що у разі виникнення запитань щодо податкового законодавства можете зателефонувати до Контакт – центру ДФС України за номером 0-800-501-007, а також скористатися «Загальнодоступним інформаційно – довідковим ресурсом» за електронною адресою http://zir.minrd.gov.ua або через веб – портал Державної фіскальної служби України (вкладинка «Загальнодоступний інформаційно – довідковий ресурс»).
Підприємцям нагадали про обов’язок застосування РРО з 1 липня 2015 року
У Вознесенській ОДПІ відбувся черговий семінар, під час якого податківці нагадали платникам єдиного податку третьої групи, що в них залишилося дуже мало часу, щоб придбати та почати використовувати касовий апарат у свої господарській діяльності.
Дана вимога регулюється Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі за текстом – Закон №71).
Як повідомила начальник Вознесенської ОДПІ Наталія Манжелей: «Основною зміною Закону №71 є те, що фізичні особи – підприємці платники єдиного податку третьої групи з 1 липня 2015 року повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій, а платники єдиного податку другої групи – з 1 січня 2016 року.
При здійсненні діяльності на ринках фізичні особи – підприємці на єдиному податку другої та третьої групи не застосовують РРО, однак, якщо діяльність здійснюється у стаціонарних приміщеннях, розташованих на території ринку (магазини, павільйони, приміщення контейнерного типу) або ці приміщення здаються в оренду, то такі платники повинні застосовувати РРО.
Начальник Вознесенської ОДПІ звернула увагу присутніх на те, що фізичні особи підприємці – платники єдиного податку другої і третьої груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, з дати початку застосування реєстраторів розрахункових операцій до 1 січня 2017 року звільняються від проведення відповідно до норм цього Кодексу перевірок з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Захід дав змогу зрозуміти, що новації РРО не стали менш актуальними, адже невиконання законодавчих вимог приводить до виникнення підозр щодо сумлінності такого платника податків. Втім, негайного вирішення вимагають саме технічні питання застосування РРО.
Запрошуємо на семінар!
Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області запрошує взяти участь у семінарі на тему:» Новий Порядок формування та подання страхувальниками звіту з ЄСВ. Роз’яснення норм законодавства щодо нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з урахуванням норм законів № 77 та № 219»
Семінар відбудеться 19 червня 2015 року о 10.00 годині в приміщенні Вознесенської ОДПІ за адресою: м. Вознесенськ, пров. Братів Іпатових,6.
Детальна інформація за телефоном : 4-55-69.
Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons