Шкільні новини

Від учнівського самоврядування – до громадянського суспільства. 27 квітня у загальноосвітній школі-інтернаті, що по вулиці Леніна, 20,  пройшов день самоврядування та відбулася загальношкільна  учнівська  конференція, де шкільний парламент та класні врядування звітували про виконання спланованої на рік роботи.

У доповідях дітей та презентаціях  перед шкільною громадою  знову оживали події недавнього минулого. Діти пригадували, як починали, планували безліч справ, як разом вирішували складні питання та  весело готували  шкільні заходи.
Пригадали і конкурси, в яких брали участь протягом року, а їх було чимало, шкільних та Всеукраїнських, і олімпіади, шкільні та міські, і  шкільні свята- зворушливі й веселі, спортивні й інтелектуальні. Пригадалися й предметні тижні,   участь в обласних змаганнях з різних видів спорту.
В цей день у школі   втретє за навчальний рік пройшов день  врядування, де учні  виконували функції педагогів та адміністрації школи.
Відповідально поставилися до своїх обов’язків  директор та  його заступники з навчальної та виховної роботи з числа учнів 9-го та 8-го класів.
Вони контролювали роботу учнів – дублерів. Медсестра  та дієтсестра контролювали закладку продуктів, виконання санітарно-гігієнічних норм , складали меню. Бібліотекар обслуговувала відвідувачів,  педагог-організатор  забезпечила якісне проведення заходів, запланованих на день ( шкільної лінійки, звітної конференції,  дня іменинника, дискотеки).
Наприкінці напруженого робочого дня діти – дублери педагогів,  написали звіти, де виклали свої враження від подій дня, поділилися своїми успіхами та невдачами. Але єдині були в одному, дні врядування – це відповідально і цікаво.

Ганна Орфіняк , президент учнівської  організації “Нове Покоління” Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату.


Серце  до серця.З метою формування здорового способу життя серед дітей та молоді, допомоги дітям, хворим на цукровий діабет, протягом трьох тижнів, з 16 квітня по 6 травня  пройшла VII щорічна Всеукраїнська  благодійна акція “Серце до серця”.  У загальноосвітній  школі-інтернаті  м. Вознесенська теж є  хворі на цю хворобу діти, тому у ній знають про цукровий діабет не по чутках. В рамках проведення акції  у квітні в нашій  школі пройшли спортивні змагання під гаслом – ” Здоров’я – найцінніший скарб”,  проведено конкурс малюнків  “Серце до серця”, у яких діти передавали все тепло своїх маленьких сердець своїм одноліткам, яким потрібні розуміння і допомога. А також протягом місяця діти  наповнювали скриньку  коштами, з надією на те, що їхні    кошти врятують чиєсь життя,  допоможуть прожити ще  один день  хоч одній хворій дитині. Вони відчули свою причетність  та відповідальність за чиєсь  життя. 29 квітня зібрані дітьми кошти   перераховано  на єдиний рахунок Акції у ВАТ ” Кредобанк”.

 Т.Д.Фончева, педагог-організатор  Вознесенсьої загальноосвітньої школи-інтернату.

Ігри патріотів. У Вознесенській загальноосвітній школі -інтернаті належна увага приділяється військово-патріотичному вихованню. На початку нового навчального року на базі 5-а класу організовано дитяче об’єднання “Козацька родина”.
На урочистому заході  козачата присягали поважати державні та родинні закони, звичаї, традиції; плекати любов до рідного краю. Вихователі Карпенко О.К. та Качковська І.О. розробили комплексну програму виховання ” Бути патріотом”. Діти із задоволенням вивчають  героїчні сторінки історії козацтва, символіку, козацьку кухню.
Напередодні Дня Перемоги в спортивному залі нашої школи відбулася дружня зустріч команди школи-інтернату “Соколи” зі спортивною командою з Єланецького району с. Нововолодимирівки “Олімпійське лелеченя”. Об’єднало ці дві команди спортивно-оздоровче свято “Ігри патріотів”.
Спортивні естафети з використанням різноманітного спортивного інвентарю викликали неабиякий азарт, відчуття команди, бажання перемогти.
Суддівська колегія була об’єктивною протягом усіх змагань. І хоч з різницею в 10 балів перемогла команда школи-інтернату “Соколи”, та все ж, насправді, перемогли спорт, здоров’я, дружба та гарний настрій.

О.К. Карпенко, класний керівник 5-а класу Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату.

 

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons