Спільні зусилля і допомога

Вознесенці все частіше вирішують справи громади спільними зусиллями, об’єднуються заради спільної мети, а також разом допомагають тим, хто сьогодні опинився в біді. Так, усім містом з травня 2013 року почали збирати кошти для лікування Харченка Григорія, який отримав травми, опинившись під колесами авто. Спільними зусиллями було зібрано 29 846, 27 грн. для лікування Гриші. Згідно з медичними показаннями та з призначення лікаря  за станом  здоров’я Харченка Григорія, для покупки медикаментів було використано 1917, 61 грн. із зібраних програмою коштів.

Навесні і влітку цього року Григорій пройшов планову перевірку протеза лобової кістки, зорового нерву та загального стану. Дякувати богу, відповідно до висновків лікарів, подальші оперативні втручання хлопцю виявилися не потрібними, а необхідність заміни протезу лобової кістки була визнана недоцільною. Хлопцю продовжують призначати курси відновлювальної терапії, які оплачуються за рахунок державних коштів, а також планові медичні огляди та надаються безкоштовно путівки для проходження санаторно-курортного лікування.

Одужання Гриші – кропітка справа не одного року, тому, враховуючи обставини, наглядова рада програми «Врятуємо добру людину», на підставі згоди батьків Харченка Григорія, прийняла рішення направити залишок невикористаних на лікування Григорія коштів в сумі 27928,66 грн. до Резервного фонду програми, кошти з якого будуть використовуватись на підставі рішень наглядової ради для надання оперативної, невідкладної медичної допомоги хворим дітям з малозабезпечених сімей м. Вознесенська.

До  складу наглядової ради входять лікарі, фармацевти і громадські лідери: Зоріна І.І.- заступник начальника УПСЗН, Лукова Л.І.- лікар – дитячий психіатр, Жишко О.М.- громадська активістка, Крестич А.В.- лікар-травматолог, Адамов Є.П.- помічник народного депутата, Москальчук В.І.- приватний адвокат, Паламарчук В.М – власник аптеки, Саражалинська Л.В. – сімейний лікар, Середіна А.М.- власниця аптеки, Бальцер В.В. – голова правління «Фонду громади Вознесенська», Стоян Л.М. – сімейний лікар, Туркоман Т.М.- редактор газети «ДзД» та  Феняк Н.М.- власниця аптеки.

За рішенням експертної ради, кошти, які за програмою виявилися не використаними для реабілітації Харченка Григорія, за його ініціативи та згоди, будуть направлені на лікування Ніколаєвої  Іри, учениці 5-б класу Вознесенської школи №10, яка страждає на ДЦП. Тому ми продовжуємо допомагати!

Є надія, що Іринка зможе самостійно рухатись після дорогих ін’єкцій та спеціальної операції на сухожиллях. Перші зусилля для одужання дівчинки вже зроблено. На днях дівчинці зробили спеціальну першу операцію на колінних суглобах і сухожиллях ніг в Миколаєві. Зараз Ірі накладено гіпс, проте ноги тепер можуть розгинатися. Це лише перший етап, тому всі ми сподіваємося, що завдяки Вашій допомозі Іринка зможе самостійно ходити. Свій внесок в одужання дівчинки вже зробили сотні вознесенців, у скриньки для благодійних пожертв в громадських місцях.

Магазин «Любимый» 218,00
Пиццерия «Смак» 178,00
Магазин «Ярославна» 120,00
Аптека «Авицена» 350,00
Аптека “Ескулап № 2”                                        155,00
Магазин “Круиз” 177,00
Центр Асоціації 145,00
V-center 704,00
Укртелеком 127,00
Магазин «Катран» 164,00
Магазин “Копейка” 150,00
Магазин №1 ВАТ “Зелений Гай” 84,00
Магазин «Княжий Келих» 95,00
Кафе “Челентано” 270,00
Аптека №1 ЧП Феняк С. П. (В-центр) 369,00
Банк “Ощадбанк” 132,00
Вознесенська ЦРА № 42 (аптека центр) 21,00
Аптека “Нова” ФОП Середин А. Н.                                        300,00
Магазин «Мир продуктов» (Зеленый Гай) 282,00
Аптека “Апельсин” (1 район) 51,00
РАЗОМ 4092,00
Show Buttons
Hide Buttons