Статистика про сферу послуг

Діяльність підприємств сфери послуг м. Вознесенська у січні–вересні 2014 року

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що у січні–вересні 2014р. на ринку послуг міста фактично працювали 35 підприємств або 81,4% від загальної кількості підприємств, що звітували. Загальна кількість працюючих у сфері послуг становила 752 особи, з яких 93,9% – штатні працівники. Обсяг реалізованих послуг (уключаючи ПДВ), наданих підприємствами сфери нефінансових послуг різним споживачам, по місту склав 79,1 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам і організаціям становила 67,9 млн.грн. (85,9%).

В структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності, найбільшу частку (72%) займають послуги допоміжного обслуговування наземного транспорту, водночас, менше 0,1% належить послугам: з діяльності ресторанів, надання послуг мобільного харчування; діяльності у сфері архітектури; з ремонту електронної апаратури побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку і зображення; діяльності агентств працевлаштування; діяльності у сфері права.

Населенню за дев’ять місяців 2014р. реалізовано послуг на 11,2 млн.грн. (14,1%). У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг склав 2,2 тис.грн.

За основним видом економічної діяльності для різних споживачів виконано 3,4 млн. замовлень. Середня вартість одного замовлення у січні–вересні 2014р. становила 23,6 грн.

Частка реалізованих послуг підприємствами міста в загальнообласному обсязі реалізації коливається в межах 1,4%.

Діяльність підприємств сфери послуг Вознесенського району в січні–вересні 2014 року

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що у січні–вересні 2014р. на ринку послуг району здійснювали діяльність 6 підприємств на яких працювали 60 штатних працівників. Обсяг реалізованих послуг (уключаючи ПДВ), наданих підприємствами сфери нефінансових послуг різним споживачам, по району склав 1551,9 тис.грн., з нього реалізація послуг підприємствам і організаціям становила 625,4 тис.грн. (40,3%).

В структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності, найбільшу частку (44,8%) займають послуги з надання в оренду і експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, найменшу частку (1,6%) – послуги вантажного автомобільного транспорту.

Населенню за дев’ять місяців 2014р. реалізовано послуг на 926,5 тис.грн. (59,7%). У розрахунку на одного мешканця району обсяг реалізованих послуг становив 50,1 грн.

За основним видом економічної діяльності для різних споживачів виконано 32,7 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення у січні–вересні 2014р. склала 36 грн.

Частка реалізованих послуг підприємствами району в загальнообласному обсязі реалізації не перебільшує 0,03%.

Управління статистики у Вознесенському районі

Show Buttons
Hide Buttons