Статистика знає все

Реалізація промислової продукції підприємствами м. Вознесенська у 2014 році

За даними Головного управління статистики, у 2014р. підприємствами м.Вознесенська реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 359,5 млн.грн. Майже весь обсяг реалізованої продукції по місту представлений продукцією переробної промисловості (95,4%). У реалізованій продукції переробної промисловості значну частку займає текстильне виробництво та виробництво одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів – 49%.

Питома вага продукції міста в загальнообласному обсязі реалізації становить 1,4%. У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованої промислової продукції склав 9,9 тис.грн. В середньому по області цей показник становив 21,3 тис.грн.

Реалізація промислової продукції підприємствами Вознесенського району в 2014 році

За даними Головного управління статистики, у 2014р. підприємствами Вознесенського району реалізовано продукції (товарів, послуг) на 359,3 млн.грн. Питома вага продукції району в загальнообласному обсязі реалізації становить 1,4%. У розрахунку на одного мешканця району обсяг реалізованої промислової продукції склав 11,5 тис.грн. В середньому по області цей показник становив 21,3 тис.грн.

Оплата населенням міста Вознесенська житлово-комунальних послуг у 2014 році

За даними управління статистики у Вознесенському районі, у 2014 році населенню м.Вознесенська нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги (без урахування сум субсидій та пільг) 34,5 млн.грн. Сплачено ним, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 33,2 млн.грн. Рівень оплати житлово-комунальних послуг склав 96,1%. За видами послуг найвищий був рівень оплати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 99,8%, найнижчий – з централізованого опалення та гарячого водопостачання – 93,2%.

За послуги з вивезення побутових відходів сплачено 99,1% нарахованої суми, централізованого водопостачання та водовідведення – 99%, газопостачання – 94,1%.­

Що стосується заборгованості населення міста за житлово-комунальні послуги, то з початку року вона збільшилась майже на 1 млн.грн. або на 27,4% і на кінець року становила 4,5 млн.грн. Термін заборгованості склав 1,6 місяця.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 № 976 «Про затвердження порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги» у 2014 році з населенням укладено 59 договорів щодо погашення заборгованості на суму 181,8 тис.грн. Сума внесених платежів по всіх договорах, які були укладені у цьому та попередніх роках, становила 102,5 тис.грн.

Л. Отрєп’єва,  начальник Вознесенського управління статистики                                                                                  

Show Buttons
Hide Buttons