Статистика знає все

Оплата та заборгованість населення міста Вознесенська за житлово-комунальні

послуги у січні–червні 2015 року

За даними управління статистики у Вознесенському районі, упродовж січня–червня 2015 року населенню м.Вознесенська нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги (без урахування сум субсидій та пільг) 25,3 млн.грн. Сплачено ним, включаючи погашення боргів попередніх періодів, стільки ж. Рівень оплати житлово-комунальних послуг склав 100,2% (за рахунок погашення боргів попередніх періодів). За видами послуг найвищий був рівень оплати з газопостачання – 102,1%, найнижчий – з централізованого опалення та гарячого водопостачання – 88,7%.

За послуги з централізованого водопостачання та водовідведення сплачено 98,5% нарахованих сум, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 93,4%, з вивезення побутових відходів – 93,3%,.

Що стосується заборгованості населення міста за житлово-комунальні послуги, то з початку року вона зменшилась на 74,1 тис.грн. або на 1,7% і на кінець червня становила 4,4 млн.грн. Термін заборгованості склав 1 місяць.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03    № 976 «Про затвердження порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги», упродовж січня–червня 2015 року з населенням укладено 52 договори щодо погашення заборгованості на суму 107,1 тис.грн. Сума внесених платежів по всіх договорах, які були укладені у цьому та попередніх роках, становила 63,4 тис.грн.

Оплата та заборгованість населення за житлово-комунальні послуги

по Вознесенському району у січні–червні 2015 року

Управління статистики у Вознесенському районі повідомляє, що упродовж січня–червня 2015 року населенню району нараховано до сплати, без урахування сум субсидій та пільг, за споживання житлово-комунальних послуг 9,2 млн.грн. Оплачено населенням, включаючи погашення боргів попередніх періодів, стільки ж. Рівень сплати житлово-комунальних послуг склав 100,7% (За рахунок погашення боргів попередніх періодів). При цьому, найвище його значення зафіксовано за послуги по газопостачанню – 102,3%, найнижче – з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 84,2%.

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг упродовж року зменшилась на 62,8 тис.грн. (16,7%) і на кінець червня становила 312 тис.грн. Середній термін заборгованості за всі послуги склав 0,2 місяця. При цьому частина власників особових рахунків мала заборгованість за 3 місяці і більше: за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 44,8%, вивезення побутових відходів – 19,2%, газопостачання – 18,3%, централізоване водопостачання та водовідведення – 5,8%.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 № 976 «Про затвердження порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги», упродовж січня–червня 2015 року укладено 25 договорів щодо погашення заборгованості на суму 107,7 тис.грн. Сума внесених платежів по всіх договорах, які були укладені у цьому та попередніх роках становила 44 тис.грн.

Управління статистики  у Вознесенському районі.                                                  

Show Buttons
Hide Buttons