Статистика знає все…

Оптова торгівля у м. Вознесенську за січень–вересень 2014 року

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що за січень–вересень 2014р. обсяг оптового товарообороту підприємств міста (юридичних осіб) склав 245 млн.грн. проти 220,2 млн.грн. у відповідному періоді 2013р.

Основну частку в загальному обсязі оптового товарообороту по       м.Вознесенську, як і в попередні роки, зайняли непродовольчі товари – 93%, а обсяг їх продажу становив 228,9 млн.грн. В торгівлі непродовольчими товарами традиційно помітне місце займав оптовий продаж фарбами та лаками на основі полімерів; папіром і картоном.

З продовольчих товарів, яких було продано на 16,1 млн.грн., найбільш активно здійснювалася торгівля м’ясом та м’ясними продуктами; продуктами молочними, маслом та сирами; водою мінеральною та напоями безалкогольними і соками фруктовими та овочевими.

Більше третини загального продажу займає продукція українського виробництва. Зокрема, частка вітчизняних продовольчих товарів склала 100,0%, непродовольчих – 30,4%. Частка м.Вознесенська в загальнообласному обсязі оптового продажу товарів була незначною і становила 1,9%.

Діяльність підприємств сфери послуг м.Вознесенська у січні–листопаді 2014 року

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що у січні–листопаді 2014р. на ринку послуг міста фактично працювали 36 юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів або 83,7% від загальної кількості підприємств, що звітували. Загальна кількість працюючих у сфері послуг становила 702 особи, з яких 94,6% – штатні працівники. Обсяг реалізованих послуг (уключаючи ПДВ), наданих підприємствами сфери нефінансових послуг різним споживачам, по місту склав 101,3 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам і організаціям становила 87,2 млн.грн. (86,2%).

В структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності, найбільшу частку (70%) займають послуги допоміжного обслуговування наземного транспорту, водночас, менше 0,1% належить послугам: з діяльності ресторанів, надання послуг мобільного харчування; з діяльності у сфері архітектури; з ремонту електронної апаратури побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку і зображення; з діяльності агентств працевлаштування; з діяльності у сфері права.

Населенню за одинадцять місяців 2014р. реалізовано послуг на 14 млн.грн. (13,8%). У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг склав 2,8 тис.грн.

За основним видом економічної діяльності для різних споживачів виконано 4,1 млн. замовлень. Середня вартість одного замовлення у січні–листопаді 2014р. становила 24,8 грн.

Частка реалізованих послуг підприємствами міста в загальнообласному обсязі реалізації становить 1,4%.

Діяльність підприємств сфери послуг Вознесенського району у січні–листопаді 2014 року

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що у січні–листопаді 2014р. на ринку послуг району фактично працювали 6 юридичних осіб або 85,7% від загальної кількості підприємств, що звітували. Загальна кількість працюючих у сфері послуг становила 60 осіб, з яких 98,3% – штатні працівники. Обсяг реалізованих послуг (уключаючи ПДВ), наданих підприємствами сфери нефінансових послуг різним споживачам, по району склав 1957,4 тис.грн., з нього реалізація послуг підприємствам і організаціям становила 810,3 тис.грн. (41,4%).

В структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності переважаюча частка належала підприємствам, здійснюючим операції з надання в оренду і експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (43,3%) та з надання в оренду інших машин, устаткування та товарів, не віднесених до інших угруповань (34,2%), найменша частка (1,2%) – підприємствам, які надають послуги вантажного автомобільного транспорту.

Населенню за одинадцять місяців 2014р. реалізовано послуг на 1147,1 тис.грн. (58,6%). У розрахунку на одного мешканця району обсяг реалізованих послуг склав 63,3 грн.

За основним видом економічної діяльності для різних споживачів виконано 39,5 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення у січні–листопаді 2014р. становила 36,6 грн.

Частка реалізованих послуг підприємствами району в загальнообласному обсязі реалізації становить 0,03%.

  Л.В.Отрєп’єва, начальник  управління статистики                                                              

Show Buttons
Hide Buttons