Творчість мільйонів

В кінці березня в Україні  відзначається День  працівників  народної творчості. У Вознесенську є кому святкувати і є чим гордитися. Реалізація державної культурної політики в місті Вознесенську забезпечує цілісний комплекс закладів та установ, серед яких міський будинок культури, 6 бібліотек, 2 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних заклади, історико-краєзнавчий музей, художній музей Є.А. Кібріка, культурно-виставковий центр “Райдуга”, кінотеатр “Україна”, молодіжний центр “Олімп”, парк культури і відпочинку ім. М. Островського, Парк 1 Травня.

 При комунальному закладі “Міський будинок культури” працює 7 художніх аматорських колективів, які мають звання “народний” та “зразковий”. Це ансамбль бально-спортивного танцю “Бейзик-степ”, народного танцю “Нива”, театр-студія “Огниво”,   молодіжний театр “Віват”, театр гумору “Сміху-тона”, оркестр народних інструментів,   оркестр  духових  інструментів. На базі Міського будинку культури працюють 8  дитячих клубних формувань, в яких займаються  132 учасника.

У комунальному закладі “Дитяча музична школа” освітні послуги надаються за  спеціальностями: фортепіано, народні інструменти (баян, акордеон, гітара), скрипка, духові інструменти (труба, флейта, кларнет), сольний спів. Контингент учнів школи складає 222 учні.

Діяльність бібліотек та музеїв спрямована на повне задоволення загальнокультурних, інформаційних, освітніх потреб мешканців міста. Музеї і бібліотеки сьогодні – це осередки спілкування, культурно-освітні комплекси, в яких власне музейні та бібліотечні функції виконуються нарівні з освітніми, виховними та розважальними.

Успішно працює у місті програма “Обдаровані діти”, яка охоплює всі навчальні заклади міста. Стимулом для обдарованих учнів є стипендія міської ради, яку щорічно отримують 16 кращих учнів міста. Традиційними стали міські свята вшанування обдарованої молоді  ” Твоє майбутнє, Вознесенськ!”, “Найкращий учень року”, “Свято Наума”, “Юний ерудит”. У місті створені та реалізуються необхідні умови для ефективного і результативного функціонування та розвитку системи освіти міста, що забезпечують її наступність, координацію діяльності всіх її складових, ефективність управління освітньою системою, підвищення наукового потенціалу сфери освіти міста.

Напередодні  святкування шлемо сердечні вітання всім працівникам культурної  сфери  міста, бажаємо  нових  творчих успіхів.  А особливі  вітання в цей день –  народному колективу  міського будинку культури “Нива”, який працює з 1974 року. Сьогодні його очолює художній керівник    Наталія Квашенко. Про становлення і творчі здобутки  колективу читайте в наступному номері “Нового города”.          / Новый город

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons