У щасливій родині – щасливі діти!

2 жовтня  Вознесенський художній музей Є.А.Кібріка   гостинно відчинив двер для нових друзів – дітей та батьків дитячих будинків сімейного типу та сімей, що виховують прийомних дітей. Приводом до цього стала ініціатива сім’ї  В’юн Василя Васильовича та Віолети Миколаївни з м. Южноукраїнська, які вирішили  презентувати свій дитячий будинок сімейного типу, організувавши виставку творчих робіт своїх вихованців та через фотосвітлини показати життя сім’ї.

 В цій дружній великій родині виховується п’ятеро прийомних дітей різного віку (наймолодшому виповнилося 6 років). Голова сім’ї – Василь Васильович, у минулому служив у МВД, був командиром загону патрульно-постової служби, а дружина- Віолета Миколаївна – педагог, працювала в південноукраїнському машинобудівному ліцеї у м. Миколаєві. Віолета Миколаївна свого часу закінчила Вознесенську школу № 7.

У 2006 році подружжя вирішило на базі своєї сім’ї,  в якій виховували трьох рідних дітей, створити дитячий будинок сімейного типу. З того часу і почалася нелегка робота  батьків – вихователів по створенню умов для повсякденного життя та затишку для своїх власних  дітей та ще п’ятьох  маленьких діток, які з різних причин фактично втратили сім’ю.

На відкриття  виставки завітала і вознесенська  родина Луценко Катерини Анатоліївни і Кльопки Сергія Миколайовича, в якій виховується власна донька та четверо прийомних дітей (2 дівчинки-сестрички та 2 хлопчики), а  також  група вихованців школи-інтернату.

Привітали  гостей заступник міського голови Н.М. Сербенюк, директор музею В.П. Ованесіян, начальник служби у справах дітей  міської ради Ж.П.Тичинська  На виставці гості познайомилися з творчими роботами дітей: чудовими малюнками квітів, оригінальними роботами в техніці оригамі, квітами з кольорового паперу, поробками з насіння різних рослин і ін. Діти та батьки цих  двох сімей мали змогу познайомитися поближче та поспілкуватися. Батьки добре розуміють, що багато спільних  проблем  можна було б розв’язувати значно простіше, користуючись  досвідом  інших  сімей такого типу.

На завершення заходу,  дітей пригостили солодощами та побажали творчих успіхів та вагомих здобутків у навчанні.

За матеріалами офіційного сайту міської ради.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons