У Вознесенській ОДПІ – День вишиванки

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.

Ініціативу відзначення традиційного Дня вишиванки,  підтримали працівники Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області.

Сьогодні більшість працівників податкової прийшли на роботу у вишиваних сорочках.

За словами начальника Вознесенської ОДПІ Наталії Манжелей: «Вишиванка здавна була не лише традиційним одягом українців, але й своєрідним символом та оберегом від негараздів, лихого ока і злих духів. Це скарбниця вірувань, звичаїв, обрядів, духовних прагнень, інтелекту українського народу. У цей день ми пропагуємо єдність України та хочемо показати, що пам’ятаємо й шануємо українські традиції».

Учасники акції відзначили, що окрім патріотичної складової – одягати вишиванку – це бути гордими з того, що ми – українці – нація з багатою історією та глибоким корінням.

Орнаменти на вишиванках подивували широким розмаїттям як традиційних робіт так і їх сучасних інтерпретацій. Співробітники в вишиванках мали вишуканий та елегантний вигляд і всі були одностайні в тому, що вишиванка – це така річ, яка об’єднує весь український народ, та водночас вирізняє нас в усьому світі.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons