У Вознесенську  відбудеться міжнародний музичний табір

«Мюзік Кемп Інтернешенл»  – це можливість для учнів 11-15 років взяти участь у святковому новорічному концерті і заспівати класичних новорічних та різдвяних пісень і колядок у супроводі симфонічного оркестру.

Міжнародний музичний табір  — це справжнє родинне свято, в якому більше 200 дітей мають можливість взяти участь у святковому концерті, навчитись грати на 10 музичних інструментах та заспівати у хорі  пісень 5 мовами у супроводі симфонічного оркестру.

Концерт відбудеться 16 січня 2015 року в міському будинку культури.
Заняття проходитимуть з 11 до 15 січня  на сучасній  базі загальноосвітньої  школи інтернат «Обдарованість» за адресою: вул. Леніна 20.

Час щоденних занять з 9:00 до 15:00. Учасники заходу забезпечуються харчуванням (чай, сік, печиво та цукерки) під час перерв.

Адміністративний внесок за участь у таборі 20 грн. з кожної дитини.
Художній керівник – Констанція Фортунато (США) відомий диригент та педагог із майже 40-річним стажем, що працює на теренах Східної Європи та Америки.

Для участі у таборі необхідно заповнити анкету.

За додатковою інформацією звертайтесь до директора ЦДЮТ Рощиної Наталії Олександрівни тел.: 32065, 0937418513

Музичний табір проводиться МБО «Фонд громади Вознесенська» (координатори Бальцер В.В. та Синявська Я.С.) при підтримці Вознесенської міської ради та депутата Миколаївської обласної ради Доценко Л.О.

Поспішай  взяти участь, кількість учасників обмежена!

Show Buttons
Hide Buttons