У Вознесенську відбулась Велика рада

23 квітня у сесійній залі виконкому в черговий раз відбулася Велика рада або, як раніше називалися такі зібрання – віче. Традиційно на раду завітав актив міста: члени громадських організацій, представники виконавчих органів міської ради, підприємств та закладів міста, депутати і просто небайдужі мешканці міста, повідомляє офіційний сайт міста.
На початку зустрічі перед представниками громади виступив виконуючий обов’язки начальника Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області, підполковник міліції Олег Миколайович Маковський, який висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю міліції з громадськістю.
Міський голова Віталій Луков запропонував присутнім обговорити кілька актуальних тем: нові тарифи на водопостачання та водовідведення; порядок отримання субсидій; відзначення 70-ї річниці Дня Перемоги; весняний благоустрій міста.
Найгарячіші дискусії точилися навколо питання нових підвищених тарифів на воду, що, безперечно, є актуальним для мешканців міста. Не залишилися поза увагою і тарифи на газ, світло, проїзд у громадському транспорті, які збільшились у всіх регіонах України й у Вознесенську зокрема. Міський голова детально інформував громадськість про економічне життя міста та відповів на запитання присутніх. Також рекомендував не створювати напруженої ситуації у місті, пов’язаної з новим порядком отримання субсидій, а зосередити свої зусилля на правильності заповнення декларації та заяви. Все решта з часом проясниться і налагодиться і кожен отримає відповідь – має він право претендувати на субсидію від держави чи ні.
Стосовно відзначення Дня Перемоги, Віталій Луков закликав провести його культурно, без розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях: на площі Леніна та в парку Островського, де проводитимуться основні міські заходи. Головне – максимально зігріти увагою і теплом кожного ветерана, учасника бойових дій чи трудового фронту, для яких цей день є частиною безмежно дорогої пам’яті.
Наостанок, розглянувши питання весняного благоустрою, міський голова запросив усіх бажаючих 25 квітня долучитися до суботника на Центральному кладовищі.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Show Buttons
Hide Buttons