В гості до страусів

Нещодавно учні 6-х класів ЗОШ №8 разом з батьками та класними керівниками О.Ф. Осадченко та  І. Г. Рясночубенко  здійснили захоплюючу подорож на страусину ферму з живописною назвою “Саванна”, яка розташована в с. Ставки Веселинівського району.

Про найбільшого у світі птаха діти багато читали, але побачили його вперше. Екскурсовод у цікавій формі розповів про життя екзотичного птаха. Учні з великою цікавістю спостерігали за страусами, а страуси з іншого боку огорожі – за дітьми.
Також ми відвідали чудовий зоокуточок, де зустрілися з поні, баранцем та диковинними птахами: павлінами, цесарками, фазанами та курми.
Крім зустрічі з тваринами й птахами, діти й дорослі мали можливість пограти в міні-гольф та лазертаг- гру, що сподобалась найбільше. Своєю красою милувала око Долина троянд. Спілкуючись з природою, ми отримали масу позитивних емоцій.
В кінці екскурсії діти придбали листівки на згадку про поїздку. В подарунок від господарів ферми отримали календарики з ігровим кодом для участі в страусиному лото.
Мандрівка на ферму була гарною нагодою дізнатися багато нового та приємно відпочити. Всі отримали море насолоди. Стомлені, але задоволені, ми вирушили додому.

Колектив батьків та учнів 6-А класу ЗОШ №8 вдячний за якісне надання послуг та допомогу в організації поїздки на страусину ферму “Саванна” ПП Піпії М.Н., депутату Вознесенської міської ради та родині Буркутів.

Члени батьківського комітету 6-А класу.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons