Відроджуємо народні традиції

У Вознесенській загальноосвітній школі-інтернаті в 2011-2012 навчальному році з метою відродження народних традицій проведено повний цикл заходів з відзначення зимових свят: Андріївські вечорниці, “Наум наведе на ум”, “Святий Миколаю, нас ти не забудь і в ніч чудес з дарунками прибудь”, новорічні ранки, під час канікул – Різдвяне дійство “Кутя і узвар на столі, як батько і мати у сім’ї”.

Завершив цикл зимових свят Різдвяний вертеп за участю дітей школи – інтернату та гостей – колективу учнів ЗОШ № 8 м. Вознесенська.18 січня  вихованці школи – інтернату взяли участь у 14 – у огляді Різдвяних вертепів, який проводив Миколаївський фонд “Дітям  України”. Діти повернулися сповнені вражень від спілкування з організаторами конкурсу, однолітками та студентами Миколаївського вищого училища культури і привезли від організаторів заохочувальний приз – 5 путівок для оздоровлення в умовах санаторію будь-якої направленості і запрошення взяти участь у конкурсі читців поезії Т.Г. Шевченка , що відбудеться 9 березня, та позмагатися в дотепності й жартах під час проведення першоквітневої гуморини.

Подорожу країну музики
У жовтні минулого року учні початкових класів Вознесенської загальноосвітньої школи-інтернату здійснили музичну подорож до царини мистецтва – дитячої музичної школи. Директор школи Ірина Кірсанова гостинно зустріла й провела екскурсію класами, познайомила з музичними інструментами, розповіла про історію школи, досягнення її учнів. Екскурсія викликала зацікавленість. Діти виявили бажання прийти ще раз, аби поринути в чарівний світ звуків. Познайомитися з музичним мистецтвом виявили бажання й учні старших класів.
І ось 18 січня в актовій залі музичної школи відбувся концерт за участю викладачів та вихованців. Ведуча Світлана Насипан розповіла про відділення школи, представила учасників. Зі сцени линули чарівні звуки різних музичних інструментів. Діти із задоволенням прослухали музичний калейдоскоп творів у виконанні Юлії Ревнюк (фортепіано, 5 клас), “Очи черные” (Борис Коваль, баян, 2 клас), “Татарський танець” та українську народну пісню “Сусідка” (Роман Довганюк, акордеон, 1 клас), ” Ой, Джигуне” (Микола Соя, гітара) та багатьох інших.
Після концерту діти обмінювались враженнями з приводу сценічної культури виконавців, живого звучання інструментів, доброзичливої атмосфери, творчої співпраці дітей та їх наставників – концертмейстерів Тетяни Янко, Людмили Андрєєвої та Світлани Насипан.
Адміністрація Вознесенської ЗОШІ.

 

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons