Викиди під контролем

Впродовж січня-червня 2011 року в атмосферу міста Вознесенська від стаціонарних джерел забруднення надійшло 77,6 т забруднюючих речовин (без урахування викидів діоксиду вуглецю), що на 35,4% менше, ніж за відповідний період 2010 року. Питома вага міста Вознесенська в загальнообласному обсязі викидів шкідливих речовин склала 0,8%. В середньому від одного підприємства у повітря потрапило майже 4 тонни викидів.

Щільність викидів від стаціонарних джерел забруднення у розрахунку на квадратний кілометр території міста дорівнювала 3374 кг. В розрахунку на одну особу населення міста викинуто 2 кг шкідливих речовин (у м. Миколаєві – 6 кг, у м. Первомайську – 1 кг).
Впродовж січня-червня 2011 року в атмосферу Вознесенського району від стаціонарних джерел забруднення надійшло 625 т забруднюючих речовин (без урахування викидів діоксиду вуглецю), що на 16,2% більше, ніж за відповідний період 2010 року. Питома вага Вознесенського району в загальнообласному обсязі викидів шкідливих речовин склала 6,7%. В середньому від одного підприємства у повітря потрапило 104 тонни викидів.
Леся Отрєп’єва,начальник управління   статистики

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons