Віра в себе – запорука успіху

Який вид спорту є найдавніший, і, водночас, найпопулярніший у наші дні? Відповідь одна – ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Секрет її популярності полягає у її природності, жоден вид спорту так не наближений до повсякденного життя, як легка атлетика, яка поєднує у собі біг, ходьбу, метання, штовхання і т. д.

Так трапилося, що з розвитком сучасних технологій ми все частіше забуваємо, що СПОРТ – це невід’ємна частина нашого життя, спосіб самовираження і досягнення вершин. Саме тому першочерговим завданням спартакіади “Повір у себе” є утвердження статусу спорту як одного з головних способів при формуванні всебічно розвинутої особистості. Тільки поєднавши зусилля багатьох дорослих людей, талановита молодь з особливими потребами зможе повірити у себе і знайти у собі сили для нових досягнень. Задля реалізації цього завдання в м. Миколаєві спортсменів і вболівальників об’єднала VII обласна Спартакіада.

Змагання пройшли у суто спортивній атмосфері, з дотриманням принципу “Чесна Гра”, який був визначений ще П’єром де Кубертеном. Зусилля кожного спортсмена важко переоцінити, але ми хочемо привітати з перемогою, в першу чергу над собою і власними перешкодами, школярів Вознесенської спеціальної школи-інтернату. Команду збірної нашої школи успішно підготував до змагань вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з легкої атлетики, Мельниченко Сергій Сергійович.
У результаті завзятої боротьби вони вибороли II місце з легкої атлетики в залік обласної спартакіади. Цій перемозі ми завдячуємо Назаренко Ірині (І місце з бігу на дистанції 60 м, І місце на дистанціях 100 м, ІІІ місце в естафеті), Мельниченко Христині (ІІІ місце з бігу на дистанції 60 м), Роздорожнюк Яні (І місце в стрибках у довжину, ІІІ місце в естафеті), Ігнатенко Христині (ІІІ місце в стрибках у довжину), Мельнику Миколі (ІІІ місце з бігу на дистанцію 60 м), Артину Олександру (ІІІ місце в естафеті), Ященку Максиму (ІІІ місце в естафеті). Щорічно наші учні беруть активну участь і в обласній Спартакіаді “Повір у себе”. І знову стали переможцями. У цю перемогу найбільший внесок зробили: Ященко Аліна (ІІ місце з бігу на дистанцію 60 м, ІІ місце на дистанцію 100 м, ІІ місце в стрибках у довжину), Назаренко Ірина (І місце з бігу на дистанцію 100 м, ІІ місце на дистанцію 200 м), Артин Олександр (І місце у стрибках у довжину, ІІ місце з бігу на дистанцію 100 м, ІІІ міс-це на дистанцію 200 м), Ященко Максим (ІІ місце з бігу на дистанцію 100 м, ІІ місце в стрибках у довжину).
Ми дуже пишаємося досягненнями наших юних спортсменів і сподіваємося, що гасло “Повір у себе” вони втілять у повсякденному житті!

Олена Мельниченко заступник директора з виховної роботи Вознесенської СЗОШІ.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons