Виставка гуртка «Шкіряна пластика»

Одного чудового осіннього дня міський музей Є.А. Кібрика, на чолі з Валентиною Ованесіян, надав можливість ознайомити жителів міста з роботами юних митців, учасників гуртка “Шкіряна пластика” Вознесенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Урочисто, з піснями, танцями та гумором привітав колектив школи гостей на презентації виставки “Радість творчості”. У виставковій залі представлені дипломні проекти зі шкіри випускників попередніх років Вікторії Кунгурцевої, Любові та Віри Бєлякових, Інни Жукової, робота переможця Всеук-раїнського конкурсу по підтримці дітей-сиріт України Дениса Тесленка, яка увійшла в двадцятку кращих робіт і була продана в Києві на аукціоні “Повір у себе”.  Милують око своєю неповторністю картини Світлани Запорожець, переможниці обласних фестивалів “Люби і знай свій рідний край” і “Український сувенір”.
Робота Ігоря Тулуба “Різдвяний вернісаж” відзначена дипломом Всеукраїнського еколого-натуралістичного центру.
Також відвідувачі виставки можуть ознайомитися з серією картин, виконаних у техніці шнуркової графіки та аплікації зі шкіри; вони присвячені рідному місту, в них діти висловили свою любов до рідного краю, природи Вознесенщини.
Ваблять до себе розмаїттям квітів, яскравістю кольорів роботи початківців, учнів 4 класу, виконаних у техніці шкіряна мозаїка.
Першу екскурсію провела невтомна працівниця, творча, талановита людина Валентина Михайлівна Петрова. В свою чергу вона подякувала спонсорам гуртка – а це шкіропереробні підприємства “ВОЗКО”, “СБОЯС”, “УШК”.
Світлана Альміз, педагог-організатор Вознесенської СЗОШ-І.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons