Вознесенська ОДПІ інформує

Лапчевська Марина – лауреат Всеукраїнського конкурсу  «Майбутнє країни – у мріях дитини»

Виховуючи культуру майбутнього сумлінного платника податків у підростаючого покоління, а також з метою ознайомлення із професіями податківця та митника, Державна фіскальна служба України щороку проводить конкурс дитячої творчості. Цьогорічний, чотирнадцятий за рахунком конкурс, де діти отримали можливість реалізувати свої творчі здібності у прозі, поезії, комп’ютерній анімації та образотворчому мистецтві, отримав назву „Майбутнє країни у мріях дитини”. Цього року на Всеукраїнський етап конкурсу надійшло близько 11 тисяч робіт від дітей з усієї нашої держави. За результатами конкурсу учениця Вознесенського професійного аграрного ліцею Марина Лапчевська стала лауреатом Всеукраінського, переможцем регіонального рівня конкурсу «Майбутнє країни у мріях дитини», посівши почесне 1 місце у номінації «художні твори».

Заступник начальника Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області Барбалат Людмила Вікторівна нагородила Марину почесною грамотою і подарунком та висловила сподівання, що можливо саме наші молоді земляки, у майбутньому стануть неперевершеними майстрами пера та пензля України, а також побажала  здоров’я, нових перемог та мирного неба над головою.

З 1 вересня поточного року мінімальна заробітна плата становить 1378 гривень

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області  повідомляє:  20 вересня набув чинності Закон України від 17 вересня 2015 року № 704-VII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Закон опубліковано в газеті «Голос України» 19 вересня 2015 року №174.
Зокрема Законом передбачено, що з 1 вересня поточного року мінімальна заробітна плата  у розрахунку на місяць становить 1378 гивень.

Нагадуємо, що роботодавці нараховують єдиний внесок на суму нарахованої зарплати за видами виплат, які включають основну й додаткову заробітну плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі у натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці. Обчислюючи зарплату та сплачуючи з неї обов’язкові платежі, врахуйте наступне:

Мінімальна сума, на яку слід нараховувати єдиний внесок з вересня  2015 року – 1378 грн.;

Максимальна сума, з якої сплачують єдиний внесок із вересня 2015 р. – 23426 грн.;

Сума, з якої починають застосовувати 20-відсоткову ставку податку на доходи, не змінилася (12180 грн.), як не змінилися і розміри податкових соціальних пільг і гранична величина доходу для їх застосування.

Також звертаємо увагу, що фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, самі за себе за вересень поточного року розраховують та сплачують єдиний внесок (1378 х 34.7% = 478, 17 грн.), враховуючи вищезазначені зміни, при цьому ставки єдиного податку залишились незмінними.

Телефон для довідок : 4-55-69, 4-12-62.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons