Вознесенська ОДПІ інформує

Нова декларація про майновий стан і доходи

Вознесенська ОДПІ нагадує : з 1 січня 2016 року запроваджується нова форма декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 за № 859 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 26 жовтня 2015 за № 1298/27743.

Для зручності фізичних осіб у новій декларації об’єднано звітність по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору. Враховуючи це, за результатами 2015 року фізичні особи, які отримували доходи не від податкових агентів (зокрема від інших фізичних осіб) та іноземні доходи, визначають податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб та військовому збору в одній податковій звітності. При цьому подання будь-якої додаткової звітності не передбачається.

Для спрощення та зменшення часу для її заповнення обсяг зменшено з 4 аркушів до 2, а кількість додатків – з 7 до 4.

Тепер додатки заповнюються лише при отриманні доходів, які передбачають особливий розрахунок оподатковуваного доходу при:

отриманні доходів від двох та більше податкових агентів, у випадках передбачених Податковим кодексом;

операціях з інвестиційними активами;

отриманні іноземних доходів;

визначенні оподатковуваного доходу від здійснення підприємницької та незалежної професійної діяльності.

Значна кількість інформації, яка раніше заповнювалась в додатках, наразі відображається в самій декларації.

Так, інформація про уповноважену особу, яка раніше відображалась в окремому додатку, тепер відображається в декларації.

Фізичні особи, які мають намір скористатися правом на податкову знижку раніше заповнювали декларацію і додаток, в якому визначали реквізити всіх первинних документів за понесеними витратами. Тепер такі фізичні особи заповнюють лише декларацію, в якій відображають загальну суму понесених витрат та суму податку до повернення.

Відомості щодо відчуження нерухомого (рухомого) майна відображаються в декларації без заповнення додатку та переліку відчуженого майна.

Інформація про отримані доходи та перелік майна, яке надається в оренду (суборенду) також без заповнення додатку відображається в декларації.

Крім того, якщо за результатами перерахунку податку з доходів, отриманих від двох та більше податкових агентів у випадках передбачених законодавством, виникає від’ємне значення, такий платник податку за результатами 2015 року має право задекларувати суму податку на доходи фізичних осіб до повернення з бюджету.

Одним з нововведень є те, що платник податків самостійно визначає свій статус: громадянин; особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність або підприємець, який перебуває на загальній системі.

Нагадуємо, що за результатами 2015 року фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі подають декларацію про майновий стан і доходи до 10 лютого 2016 року, в якій разом з доходами від підприємницької діяльності декларують іноземні та інші доходи.

Громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, подають  декларацію про майновий стан і доходи за результатами 2015 року до 01 травня 2016 року. Оскільки, 01 травня 2016 року припадає на вихідний день, відповідно до норм податкового законодавства останній день подання декларації про майновий стан і доходи переноситься на перший робочий день, тобто, 03 травня 2016 року.

Зразки заповнення декларацій розміщені на стендах в приміщенні Центру обслуговування платників Вознесенської ОДПІ а також надані для розміщення на сайті міста Вознесенськ та Вознесенської РДА.

Тел. для довідок: 4-12-62; 4-55-69.

До уваги фізичних осіб – підприємців!

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області запрошує на семінар під час якого будуть розглянуті нові форми податкової звітності, за якими потрібно звітувати вже з 1 січня 2016 року, а саме:

–           Податкова декларація про майновий стан і доходи;

–           Податкова декларація платника єдиного податку;

–           Податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності;

–           Податкова декларація з транспортного податку;

–           Податкова декларація з екологічного податку.

Семінар відбудеться 5 січня 2016 року в приміщенні Вознесенської ОДПІ за адресою: м. Вознесенськ, пров. Братів Іпатових,6. Початок о 10.00 год.

Графік особистого прийому громадян керівництвом

ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Прізвище, ім’я та по батькові, посада Дні прийому Часи прийому
Кузьмін Ігор Валерійович –в.о. начальника ГУ ДФС у Миколаївській області понеділок 14.00 – 18.00
Підгородинський Роман Миколайович – перший заступник начальника ГУ ДФС у Миколаївській області середа 14.00 – 18.00

 

Графік особистого прийому громадян керівництвом Вознесенської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Миколаївській області

Дні прийому Прізвище, ім’я та по батькові, посада Часи прийому
1 2 3
СЕРЕДА МАНЖЕЛЕЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА- начальник Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області 14.00 – 18.00
СЕРЕДА ЛІТВАК НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА- перший заступник начальника Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області 09.00 – 13.00
СЕРЕДА БАРБАЛАТ ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА- заступник начальника Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у  Миколаївській області 09.00 – 13.00
ПОНЕДІЛОК,ЧЕТВЕРГ БОГЗА МАРИНА ФЕДОРІВНА- заступник начальника – начальник Новоодеського відділення Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області 09.00 – 13.00

Попередній запис на особистий прийом керівництва Вознесенської ОДПІ Головного управління ДФС у Миколаївській області проводиться за телефонами:

Вознесенська ОДПІ: (05134) 4-48-02, 4-55-69;

Новоодеське відділення: (05167) 2-11-71;

Єланецьке відділення: (05169) 9-19-63;

Веселинівське відділення: (05163) 2-14-12

Телефони довіри Державної фіскальної служби України:   0-800-501-007;

Головне управління ДФС у Миколаївській області    (0512) 50-18-69

Вознесенська ОДПІ

 

Show Buttons
Hide Buttons