Вознесенська ОДПІ інформує

Отримуєте дохід від репетиторських послуг – подайте декларацію

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що дохід, отриманий від надання репетиторських послуг, підлягає декларуванню. Перш за все це стосується вчителів-репетиторів, які у 2014 році не були зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності, але надавали такі послуги фізичним особам.

Отже, за наслідками 2014 року  суму таких доходів необхідно включити до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Дохід оподатковується за ставкою 15 % або 17 % .

Нагадуємо, що декларацію можна подати:

особисто платником або уповноваженою на це особою;

надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

Податкова декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації. Граничний термін подання декларації – 30 квітня 2015 року.

16 квітня – граничний термін подання уточнених розрахунків податкового компомісу

Згідно із п. 1 підрозділу 92 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податковий компроміс – це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 01.04.2014 з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 ПКУ.

Платник податків, який вирішив скористатися процедурою податкового компромісу, під час дії податкового компромісу за такі податкові періоди має право подати відповідні уточнюючі розрахунки податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість, в яких визначає суму завищення витрат, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток підприємств та/або суму завищення податкового кредиту з податку на додану вартість. Скористатися такою процедурою можна у визначені строки – із 17.01.2015 р. по 16.04.2015 р. включно (п. 12 підрозділу 92 розділу XX ПКУ).

Метою введення застосування РРО спрощенцями є захист прав споживачів

Платники єдиного податку 3 групи зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій  вже з 1 липня 2015 року, а «спрощенці»  2-ї групи – з 1 січня 2016 року.

При здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі платники єдиного податку 2 і 3 груп  реєстратори розрахункових операцій не застосовують.  В інших випадках застосування реєстраторів є обов’язковим.

При цьому платники єдиного податку 2 і 3 груп, які з 01.01.2015 до 30.06.2015 року включно почнуть застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, з дати початку застосування реєстраторів розрахункових операцій до 1 січня 2017 року звільняються від проведення відповідно до норм Податкового Кодексу перевірок з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

ГРАФІК  проведення сеансів телефонного зв’язку “Гаряча  лінія” структурними підрозділами Вознесенської ОДПІ головного управління Міндоходів у Миколаївській області на квітень 2015 р.

№ п/п Дата проведення Час проведення Посада, прізвище, ім’я та по батькові Тема сеансу телефонного зв’язку № телефону
1 17.04. 15 з 10,00 год.до 12,00 год. Начальник відділу доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків управління доходів і зборів з фізичних осіб                                  Кравець Оксана Віталіївна „Порядок декларування доходів громадян” 4-49-63
2. 20.04.15 з 14,00 год.до 16,00 год. Головний державний  ревізор-інспектор з питань контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарівПопова Оксана Анатоліївна Нарахування та сплата акцизного податку 4-32-16 
3 27.03.15 з 10,00 год.до 12,00 год. Начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів Домущей Валентина Георгіївна Щодо застосування РРО 4-21-74

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons