Вознесенська ОДПІ підбила підсумки роботи

Начальник Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області Манжелей Наталія Іванівна проінформувала представників засобів масової інформації про суми зібраних податків у січні-лютому 2016 року. Майже 10,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевого бюджету міста Вознесенськ та Вознесенського району.
У січні-лютому 2016 року платники податків Вознесенщини сплатили до місцевого бюджету 10,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 3,1 млн. грн. перевищує планові показники. До державного бюджету надійшло 3,4 млн. грн., що на 1,3 млн. грн. більше запланованого.
В загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету міста Вознесенськ та Вознесенського району, що контролюються Вознесенською ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб протягом січня-лютого 2016 року склала 54 %, від загальної суми надходжень до державного бюджету – 26,8 %.
18,7 мільйонів гривень податкових платежів отримав місцевий бюджет
У січні- лютому 2016 року платники податків Вознесенщини, які перебувають на обліку у Вознесенській ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області, перерахували до місцевої казни 18,7 млн. грн. податків, зборів, платежів. Це перевищує планові показники на 5 млн. гривень.
Основними джерелами наповнення місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб – 10,1 млн. грн., земельний податок – 2,9 млн. грн., акцизний податок з реалізації підакцизних товарів – 2,1 млн. грн., єдиний податок – 2,1 млн. гривень.
Майже 6,8 млн. гривень ПДВ надійшло до бюджету від платників Вознесенщини
Протягом січня – лютого 2016 року підприємства міста Вознесенськ та Вознесенського району, які перебувають на обліку у Вознесенській ОДПІ, сплатили до державної скарбниці 6,8 млн. гривень податку на додану вартість. Порівняно з аналогічним періодом року цьогоріч надходження зросли на 3,9 млн. гривень.
На розрахункові рахунки платникам відшкодовано 0,7 млн. грн. в автоматичному режимі.
Понад 2,9 млн. грн. сплатили за землю
Протягом січня-лютого 2016 року платниками цього податку на Вознесенщині були 141 землекористувачів, 165 орендарів земельних ділянок – юридичні особи та 180 власників земельних ділянок – фізичних осіб.
З початку року до місцевого бюджету району надійшло 2,9 млн. грн. плати за землю, що перевищило плановий показник на 0,7 млн. грн., в тому числі від юридичних осіб надійшло – 2,6 млн. грн., від фізичних – 0,3 млн. гривень.
2065,3 тисячі акцизного податку надійшло до місцевого бюджету
У січні – лютому 2016 року платники податків міста Вознесенська та Вознесенського району, які виготовляють або реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до державної скарбниці 74,6 тис.грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.
Надходження від роздрібного продажу акцизу поповнили місцевий бюджет на 2,1 млн. грн.
Платники Вознесенщини перерахували до бюджету 339,6 тисяч гривень екологічного податку
Таку суму екологічного податку перерахували до зведеного бюджету у січні- лютому поточного року суб’єкти підприємницької діяльності, які перебувають на обліку у Вознесенській ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області. Платниками цього податку є 190 суб’єктів підприємницької діяльності міста Вознесенська та Вознесенського району.
Залишаються платниками екоподатку суб’єкти господарювання, які здійснюють:
– викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;
– скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти; розміщення відходів;
– утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);
–тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.
Майже 16,0 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло до бюджету від платників податків Вознесенщини
Протягом січня- лютого 2016 року до Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області надійшло 1749 звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них 1459 – в електронному вигляді.
Надходження від сплати єдиного соціального внеску протягом січня – лютого 2016 року склали 16,0 млн. гривень.
Нагадаємо, за несплату, або несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску накладається штраф у розмірі 20% своєчасно несплачених сум. На суму недоїмки нараховується пеня із розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу.
На допомогу армії надійшло майже 1,1 млн. гривень військового збору
Протягом січня – лютого 2016року вознесенські платники сплатили до бюджету 1,1 млн. грн. військового збору, що більше запланованого на 0,3 млн. гривень.
Нагадаємо, 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України», яким запроваджено військовий збір. Платниками податку є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні та податкові агенти.
Спрощенці м. Вознесенськ та Вознесенського району сплатили до місцевого бюджету майже 2,1 млн. грн. єдиного податку
Платники податків, які перебувають на обліку у Вознесенській ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області та застосовують спрощену систему оподаткування, з початку цього року сплатили 2,1 млн.грн. єдиного податку. Це на 0,4 млн. грн. перевищило надходження відповідного періоду минулого року.
82,8 % цієї суми надійшло від спрощенців-фізичних осіб, яких у місті Вознесенськ налічується 1349; у Вознесенському районі – 266. З початку 2016 року від фізичних осіб-підприємців вознесенщини місцевий бюджет отримав 1,8 млн. грн., що на 0,5 млн. грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.
Мешканці міста Вознесенська та Вознесенського району задекларували 5226,23 тис. гривень отриманих доходів

Протягом січня – лютого 2016 року жителі міста Вознесенська та Вознесенського району подали 436 декларацій про майновий стан та доходи за 2015 рік. Загальна сума задекларованого ними доходу станом на 1 березня поточного року складає 5226,23 тис. гривень.
Більшу частку у задекларованих доходах – 2608,6 тис. гривень складає успадковане та дароване майно. Задекларований дохід, отриманий від операцій з продажу рухомого та нерухомого майна становить 294,38 тис. гривень.
Сума податку на доходи фізичних осіб, яку вознесенці самостійно визначили до сплати до бюджету складає 494,1 тис гривень, а загальна сума задекларованого військового збору – 78,39 тис.гривень.
Вознесенська ОДПІ нагадує, що для отримання податкової знижки платники податків мають право подати декларацію до 31 грудня 2016 року.
Протягом січня-лютого 2016 року Вознесенською ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області надано 701 адмінпослуг
Протягом січня – лютого 2016 року інспекцією надано 701 адміністративних послуг у Центрі обслуговування платників Вознесенської ОДПІ, з них найбільше :
– видача картки платника податків та внесення до паспорту громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків – 326;
– надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 140;
– видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету – 38.
У січні – лютому 2016 року запитів про надання публічної інформації, скарг та пропозицій не надходило.
Для оперативного розв`язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян.
Прийом громадян проводиться відповідно до графіку.
Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons