Вознесенська ОДПІ  повідомляє Человек и город

Про Всеукраїнський тиждень права на брифінгу в ОДПІ

«Указом Президента України у 2008 році започатковано щорічне проведення Всеукраїнського тижня права в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Цей День відзначається в усьому світі на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини» – повідомила запрошеним на брифінг представникам місцевих ЗМІ начальник Вознесенської ОДПІ  Наталія Манжелей (на фото).

Тиждень права є заходом, який узагальнює собою цілу низку соціально-значимих заходів, які безпосередньо спрямовані на підвищення рівня правової культури населення, усунення підстав для корумпованості правових інституцій та на утвердження в Україні правової держави.

Діяльність державних органів влади надзвичайно важлива для забезпечення гарантій прав людини: вони здійснюють і захищають правову просвіту, здійснюють експертизу чинного законодавства України на предмет його відповідності міжнародним стандартам з прав людини, готують освітні програми з прав людини для різних спеціальних і професійних груп.

Вже стало доброю традицією у першій половині грудня проводити «Всеукраїнський тиждень права», до якого щороку долучається Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області. Адже проведення такого заходу спрямовано на утвердження в Україні правової держави, на підняття рівня правової культури, поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом.

«Під час цієї правової акції кожен учасник, котрий бере в ній участь, робить безпосередній внесок на благо суспільства та інших громадян. До участі у заході залучаються і податківці. В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Центрі обслуговування платників Вознесенської ОДПІ фахівцями ОДПІ надаються консультації всім бажаючим з питань реалізації і захисту прав людини. Кожен із відвідувачів має можливість отримати відповідь у фахівців податкової інспекції, кваліфіковану консультацію чи пораду в межах повноважень ОДПІ» – зазначила наприкінці заходу начальник Вознесенської ОДПІ.

Вознесенська ОДПІ підбила бюджетні підсумки за 11 місяців 2015 року

Незважаючи на складні економічні умови, виконання бюджетних призначень протягом 11 місяців поточного року Вознесенською ОДПІ забезпечено у повному обсязі. Зокрема, до бюджетів усіх рівнів надійшло 273211,3 тис. грн., що більше відповідного періоду минулого року на 33,9 %, або на 69186,1 тис. грн.

Забезпечено надходження  податку на прибуток на 143,3 % , або 7442,0 тис. грн., тобто додатково державна скарбниця поповнилась на 2247,4 тис. грн.,  податку на додану вартість отримано 28719,5 тис. грн., відшкодовано підприємствам – 7339,0 тис. грн., надійшло 1576,5 тис. грн. акцизного податку. Податку на доходи фізичних осіб, який перераховується до державного бюджету, надійшло 31852,8 тис. грн., військового збору –  11793,0 тис. грн.

Завдання з надходження належних платежів до місцевих бюджетів забезпечуються в повному обсязі. З початку року індикативний показник виконано на 108,8 %, додатково місцеві бюджети отримали 15236,3  тис. грн. (базове відділення Вознесенської ОДПІ (м.Вознесенськ та Вознесенський район) 7033,7 тис. грн., Веселинівське відділення – 4186,6 тис.грн., Новоодеське відділення  – 2831,9 тис. грн., Єланецьке відділення –  1184,1  тис. грн.).

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за 11 місяців поточного року склали  253213,1 тис. грн.

«Своєчасна сплата податків обов’язкова для всіх. Демонструючи прозорість та відкритість перед бізнесом, розраховуємо на чесну відповідь – добровільну сплату усіх належних податків», – упевнена начальник Вознесенської ОДПІ Наталія Манжелей.

Нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє платників податків, що з 17.11.2015 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 02.10.2015 року № 859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26.10.2015 року за № 1298/27743, яким затверджено:  нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи;  інструкцію щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

Наказ Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 року № 793 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи» втратив чинність.

Чи потрібно звітувати з акцизу, якщо є ліцензія на роздрібний продаж алкоголю, однак діяльність не провадиться?

Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області  повідомляє, що  платники, які мають діючі (у т.ч. призупинені) ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством, зобов’язані за кожний установлений Податковим кодексом України звітний період подавати податкові декларації незалежно від того, чи провадили такі платники господарську діяльність у звітному періоді.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons