Вознесенська ОДПІ вітає та інформує

Шановні викладачі, педагоги, любі учні, дорогі батьки!

Вітаємо Вас  з початком нового навчального року!

Учням і студентам бажаємо успішно крокувати дорогою знань і пам’ятати, що саме від освіти залежить успіх у майбутньому. Нехай будуть з вами допитливість, працелюбність і наполегливість! Упевнена, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Батькам же бажаємо щоденно відчувати гордість за своїх дітей, радіти їхнім успіхам.

Викладачам, педагогам – усім, хто носить високе звання Вчителя – велике спасибі за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України.  Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни. Здоров’я і терпіння вам, впевненості у завтрашньому дні, добробуту і Божої благодаті!

Шановні підприємці!

В першу неділю вересня ( у 2015 році – 6 вересня) в Україні відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

В день вашого професійного свята – Дня підприємця – прийміть найщиріші вітання від фахівців Вознесенської об’єднаної податкової інспекції Головного управління ДФС у Миколаївської області.

Висловлюємо глибоку вдячність за те, що своєю наполегливою працею, активною громадською позицією та ініціативністю ви сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки міста, області та України.

Приватна ініціатива підприємців є головною рушійною силою будь-якої економіки.

Злагода та порозуміння між тими, хто збирає податки, і тими, хто їх сплачує є важливим чинником фінансової стабільності нашої держави.

Сподіваємось і на подальше зміцнення партнерських відносин, які є передумовою створення цивілізованої податкової системи в країні.

Зі святом вас, шановні підприємці. Міцного здоров’я, щедрої світлої долі, миру, добробуту і злагоди у кожному домі, у кожній сім’ї.  Нових успіхів та здобутків, здійснення всіх мрій і задумів.

2 вересня – День нотаріату

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаємо всіх нотаріусів з нагоди професійного свята – Дня нотаріату!

Це свято людей, які своєю кропіткою повсякденною працею стверджують недоторканність конституційних прав і свобод громадян та непорушність букви й духу закону!

Бути нотаріусом – це престижно, почесно й відповідально!

Вітаючи всіх нотаріусів із професійним святом, бажаємо їм здоров’ я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків на професійній ниві в ім’я розвитку й процвітання нашої держави!

Глубоко переконані, що Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і високим рівнем довіри громадян!

Зі світом Вас, з Днем нотаріату!

З повагою, Наталія Манжелей – начальник Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області

Інформує податкова

Застосування РРО  для платників єдиного податку

Нещодавно з начальником управління доходів і зборів з фізичних осіб  Ларисою Максимчук відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» «Застосування РРО для платників єдиного податку». Пропонуємо найбільш актуальні питання- відповіді.

Кого звільнили від застосування РРО і з якого періоду?

ПЛАТНИК ЄДИНОГО ПОДАТКУ ПЕРШОЇ ГРУПИ :

– з 01.01.15 по 30.06.15 – не застосовує РРО;

– з 01.07.15 по 22.07.15 – не застосовує РРО;

– з 23.07.2015 року  – не застосовує РРО.

ПЛАТНИК ЄДИНОГО ПОДАТКУ ДРУГОЇ ГРУПИ :

– з 01.01.15 по 30.06.15 – не застосовує РРО;

– з 01.07.15 по 22.07.15 – не застосовує РРО;

– з 23.07.15   – не застосовує РРО тільки за умови, що обсяг доходу за календарний рік не перевищує 1 млн. грн. У разі перевищення –РРО треба почати застосовувати з кварталу, наступного за кварталом перевищення . РРО також не потрібний , якщо ЄП потрапляє під винятки за ст. 9 Закону про РРО або зг. з переліком №1336 застосовує КОРО з РК.

ПЛАТНИК ЄДИНОГО ПОДАТКУ ТРЕТЬОЇ ГРУПИ :

– з 01.01.15 по 30.06.15 – не застосовує РРО;

– з 01.07.15 по 22.07.15 – не застосовує РРО тільки за умови, що ЄП займається торгівлею на ринку, дрібнороздрібною торгівлею через засоби пересувної торгівлі, або потрапляє під винятки за ст. 9 Закуону про РРО або зг. з переліком №1336 застосовує КОРО з РК;

– з 23.07.15   – не застосовує РРО тільки за умови, що обсяг доходу за календарний рік не перевищує 1 млн. грн. або ЄП потрапляє під винятки за ст. 9 Закону про РРО або зг. з переліком №1336 застосовує КОРО з РК.

Що включається до доходу для розрахунку 1 млн грн?

Для обліку беремо тільки ті доходи, що беруть участьу формуванні єдиноподатного доходу. Тобто все, що включається до доходу єдиноподатника, береться і для розрахунку доходу для цілей застосування РРО.

Важливий момент: до розрахунку доходу беремо всі надходження, як готівкові так і безготівкові, а також доходи в матеріальній та нематеріальній формах (безоплатно отримані товари і кредиторська заборгованість, за якою сплинув строк позовної давності  для третьогрупників – платників ПДВ), а не тільки готівкові доходи.

Якщо ФОП на ЄП групи 3 уже купив РРО, але не набрав мільйон?

Якщо Ви уже придбали РРО і зареєстрували його в податковій, то всі готівкові платежіви зобов’язані проводити через цей РРО доти, доки не знімете його з реєстрації в податковій. Тому, згідно гл. 4 розд. 2 Порядку №417, розпломбуйте РРО в СЦ; подайте до податкової заяву про ануювання РРО-реєстрації за формою №4-РРО, довідку про розпломбування РРО та реєстраційне свідоцтво; отримайте в податковій довідку про анулювання РРО – реєстрації за формою №6-РРО.

ГРАФІК

проведення сеансів телефонного зв’язку “гаряча  лінія”

структурними підрозділами Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області

на вересень  2015 року

 

№ п/п Дата проведення Час проведення Посада, прізвище, ім’я та по батькові Тема сеансу телефонного зв’язку № телефону
1. 03.09.2015 з 10 до 12 Начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів Вознесенської ОДПІ Домущей Валентина Георгіївна Подання звітності в електронному вигляді. Надання адміністративних послуг. Актуальні питання застосування електронного цифрового підпису. Сервіси ДФС України 4-21-74
2. 09.09.2015 з 10 до 12 Начальник Вознесенської ОДПІ Манжелей Наталія Іванівна Упередження фактів використання найманої праці без належного оформлення 4-45-93
3. 17.09.2015 з 10 до 12 Начальник відділу податку на прибуток, місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів Вознесенської ОДПІ Тютюрова Ірина Анатоліївна Обчислення та сплата плати за землю 4-49-47
4. 24.09.2015 з 10 до 12 Начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Вознесенської ОДПІ Кравець Оксана Віталіївна Актуальні питання щодо податкової знижки на навчання 4-12-62

 Вознесенська ОДПІ.

Show Buttons
Hide Buttons