ВОЗНЕСЕНСЬКІ НОВИНИ

Продовжується ремонт доріг та тротуарів

У жовтні 2016 року, за кошти місцевого бюджету виконано капітальний ремонт дороги по провулку Онуфрієнко (підрядник ПП «Будзабезпечення») та капітальний ремонт тротуару по вул. Центральна біля ЗОШ №2(підрядник ТОВ «Віттар») в м. Вознесенськ.

На даний час проводяться роботи по поточному ремонту тротуару біля КДНЗ №9 «Горобинка»  та продовжується виконання ямкового ремонту по вулицям 3-го мікрорайону і центральним вулицям міста (підрядник ПП «Будзабезпечення).

 Управління ЖКГ та КБ Вознесенської МР

Продовжуються громадські консультації щодо розвитку велосипедного руху

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради спільно з громадською організацією «Агентство економічного розвитку» за сприяння Асоціації «Енергоефективні міста України» проводить консультації з громадою, щодо розвитку велосипедного руху в місті Вознесенськ.

Свою думку щодо даного питання можна висловити розглянувши схему велосипедного руху в місті, де Ви маєте можливість нанести на карту міста велосипедні доріжки та відповісти на питання Анкети і залишити свої коментарі. Заповнену анкету та схему Ви можете залишити в Центрі надання адміністративних послуг міста Вознесенськ за адресою вул. Соборності, 14, в Ресурсному центрі з енергозбереження, вул. Пушкінська, 3, офіс 35, а також можете передати через своїх дітей до школи або дитячого садка.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Управління комунальної власності Вознесенської міської ради, вул. Соборності, 41 (ІІ поверх), тел. 05134 4-26-74, e-mail:vpmii@ukr.net або Ресурсний центр з енергозбереження, вул. Пушкінська, 3, офіс 35, тел. 05134 3-22-50.

Консультації продовжено до 04 листопада 2016 року!

Підтримка ОСББ з боку Служби зайнятості

26 жовтня 2016 року представники Вознесенського МРЦЗ взяли участь у проведенні семінару для голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)організованого за ініціативою міської влади та громадської організації АЕР м. Вознесенськ. Функціонування у Вознесенському регіоні ОСББ розглядається як потенційно великий сегмент ринку праці для створення нових робочих місць в сфері обслуговування та надання послуг, – зазначила під час виступу перед учасниками семінару директор Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Ірина Ларченко.

Для забезпечення належного обслуговування ОСББ, необхідні працівники таких спеціальностей: слюсар-сантехнік, прибиральник, електрик, двірник, бухгалтер. Крім того, Об’єднання у разі необхідності може залучати до роботи на договірних умовах малярів, штукатурів, покрівельників, електрогазозварників, майстрів з утеплення фасадів. На короткотермінові роботи можна прийняти працівників з числа безробітних за направленням Служби зайнятості, організувавши для них тимчасові роботи.

Співпраця ОСББ зі Службою зайнятості також може принести Об’єднанню фінансову підтримку у вигляді компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску при працевлаштуванні безробітного на новостворене робоче місце. Тому Служба зайнятості постійно організовує такі заходи для голів ОСББ, аби допомогти їм отримати корисну вузько профільну інформацію.

Після завершення заходу його учасники зрозуміли, що співпраця зі Службою зайнятості є обопільно дуже корисна, оскільки розкриває великі можливості та перспективи для розвитку житлово-комунального господарства.

За повідомленнями офіційного сайту міста

Show Buttons
Hide Buttons