Вшанували ветеранів – податківців

Дорогі колеги, пенсіонери та ветерани органів державної податкової служби!

Сьогодні ми віддаємо Вам шану і повагу, – тим людям, які ще зовсім недавно були податківцями-новаторами і першими сподвижниками податкової служби, які  віддали їй багато років свого життя. Саме у вас вчимося принципових засад податкової справи, належної культури співпраці з бізнесом, відповідальності за виконання конституційного обов’язку щодо неухильної сплати податків.

Впродовж багатьох літ сумлінної праці кожен з Вас зробив значний внесок у становлення і розвиток служби, якій доручено важливу суспільну місію – наповнення державного бюджету. Саме Вам завдячуємо утвердженням авторитету податківців у громадянському середовищі, вихованню податкової культури і відповідальності за виконання конституційного обов’язку щодо сплати податків. Набутий Вами досвід, високий патріотизм і службова фаховість – основа нинішнього покоління державних службовців, те підґрунтя, на якому тепер будує свою роботу Державна фіскальна служба України, її регіональні органи на місцях.

Щиро вітаємо Вас зі святом, дякуємо за вашу високопрофесійну, багаторічну та наполегливу працю.  Низький вам уклін та побажання доброго здоров’я, щасливого довголіття, родинної злагоди, поваги та любові ближніх.

З повагою, адміністрація  та профспілкова організація Вознесенської ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons