Хай щастю дитини не буде кінця

В. Саган. Цікаве свято до Дня захисту дітей -”Діти – майбутнє  України”- було проведено в Будинку культури смт. Олександрівки. Завідуюча філією Олександрівської міської бібліотеки №2

Секкер Олена Петрівна та директор Олександрівського центру соціальної допомоги сім’ї та молоді Рожко Руслана Дмитрівна спільними зусиллями організували свято за участю дітей. Фахівцями Вознесенської центральної районної бібліотеки розроблена книжкова виставка «Веселкове дитинство» та організовано літературну зустріч з миколаївською письменницею В. І. Марущак.
Розпочала святкову програму Рожко Р. Д., яка привітала дітей зі святом та розповіла про історію його виникнення. Ведучі Бугаєнко Катерина, Берікул Ірина, Блінська Юлія, Годулян Марина порадували присутніх своїм виступом, даруючи всім гарний настрій. Глядачі дуже тепло зустрічали літературних героїв: Буратіно (Паня Іван), Королеву книгу (Бугаєнко Катерина), Лисичку (Манзюк Анастасія) та двох Гномиків (Санкович Віка і Людмила).
Бурхливими оплесками зустріли присутні гостю свята – письменницю, члена Національних спілок письменників та журналістів України Віру Марущак. Письменниця розповіла про свій життєвий та творчий шлях та із задоволенням відповідала на питання дітей.  Найактивніші учасники отримали цінні подарунки. На згадку про себе вона подарувала для користувачів бібліотеки власну збірку «Пригоди Нюмочки». Невимушена та тепла атмосфера зустрічі, спілкування зі слухачами і запитання юних читачів – все це приємні моменти зустрічі з письменницею.
Після закінчення святкової програми захід продовжився біля Будинку культури. Фахівці Олександрівської  №1, №2 та Трикратненської бібліотек провели для дітей ігри «Скік-скок», «Хто швидше?» та конкурс малюнку на асфальті «Хай завжди буде сонце». Переможців та переможених не було, адже всі дитячі малюнки були яскравими, гарними та незвичайними.

 

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons