Є на кого рівнятись!

Вознесенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат – це особлива країна, в якій свій, особливий уклад життя, своєрідне, майже родинне, спілкування. Тут живуть та навчаються діти з різних куточків нашої області. Всі члени колективу щоденно докладають зусиль для того, щоб кожна дитина відчувала психологічний комфорт, затишок, позитив від спілкування та ство-рюють сімейну атмосферу. Пріоритетами у вихованні є загальнолюдські цінності: доброта, порядність, активність, духовна та фізична культура.

Тут молодші беруть приклад зі старших, переймають любов до спорту, змістовного та корисного для здоров’я активного відпочинку. Багато з вихованців мріють бути схожими на своїх наставників. Хтось із захопленням вчить уроки і, навіть, своєю мовою, манерами і жестами нагадує вчителів та вихователів. Хтось переймає досвід роботи у майстрів та швачок, кухарів, квітникарів та техпрацівників. Але нікого не залишають байдужими наші педагоги та працівники школи – спортсмени. На них хоче бути схожим кожен вихованець нашої школи. Своєю фізичною культурою, азартом, жагою до перемоги і оптимізмом заряджають дорослі і малюків, і старшокласників. З великим захопленням вихованці спостерігали за тренуванням команди працівників школи, яка готувалась до змагань. Майже кожен учень тримав кулачки за наших спортсменів, переживав і з нетерпінням чекав новин з Миколаєва, де проходила ІV Спартакіада серед працівників інтернатних навчальних закладів 2013 – 2014 н.р. Змагання проходили 24 і 25 жовтня. Честь школи відстоювали команда з настільного тенісу у складі Триколича І. К., Мельниченка С. С. і Гонтаренко Л. І. За першість у шахах змагались Антонов О. А. та Леоненко М. Ю. А команда волейболістів у складі Мельниченка С. С., Кіци В. М., Євсюкова С. М., Терещенка К. К., Гонтаренко Л. І. виборола в запеклій боротьбі друге місце. Команда  спеціальної ЗОШ-інтернату в загальному заліку серед 22 команд області посіла друге загальнокомандне місце. Є на кого рівнятися! Є з кого брати приклад! Бурхливими оплесками та радісними вигуками “Так тримати! Молодці!” зустрічала інтернатська родина переможців спартакіади.

 «Мало говорити про шкідливість паління, алкоголю, аморального спо-собу життя, безцільного пустого проведення часу та про користь занять фізи-чною культурою і спортом. Треба діяти! Тільки власним прикладом можна довести вихованцям, що головну роль в їх успішності відіграватиме фізичне здоров’я та загартування духу», – не раз повторює Хоронжук Н.О., директор спеціальної ЗОШ-інтернату, і завжди підтримує і надихає колектив на нові звершення та досягнення.

С. Альміз, педагог – організатор Вознесенської спеціальної ЗОШ-інтернату. На знімках: призери  спартакіади.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons