Южноукраїнськ з понеділка – без мера

У місті відбулася 61 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського. Депутати міської ради затвердили Програму управління майном комунальної форми власності міста Южноукраїнська на 2015-2019 роки, Програму розвитку малого і середнього підприємництва в місті Южноукраїнську на 2015-2016 роки, Програму приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська на 2015 – 2017 роки, Програму «Наше місто» на 2015-2019 роки, Програму запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2015-2020 роки та продовжено термін дії Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Южноукраїнська на 2010 – 2014 роки зі змінами та доповненнями на 2015 рік. Погоджено інвестиційну програму комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» у сфері поводження з побутовими відходами у м. Южноукраїнську на 2015-2019 роки.

Депутати міської ради звільнили з посади директора комунальної установи «Інформаційне агентство «Контакт» Любов Ватагіну у зв’язку з її особистою заявою. 

З метою забезпечення безперервного та сталого функціонування органів місцевого самоврядування, забезпечення повноти вжиття заходів виконання міських програм у сфері соціального захисту, освіти, медицини, соціально-економічного розвитку, враховуючи дострокове припинення повноважень Южноукраїнського міського голови Євгена Квасневського та звільнення його з займаної посади 29 грудня 2014 року, беручи до уваги довготривалу хворобу Лідії Уманець та неможливість приступити до виконання повноважень новообраного секретаря Южноукраїнської міської ради Дмитра Мірошника міською радою вирішено покласти тимчасово виконання повноважень міського голови (в межах повноважень виконавчих органів ради) з 30 грудня 2014 року до вступу на посаду секретаря Южноукраїнської міської ради Дмитра Мірошника на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілію Грабовенко.

За повідомленням офіційного сайту м. Южноукраїнська.

Show Buttons
Hide Buttons