З ВЛАДОЮ ВІЧ – НА – ВІЧ

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ ЛУКОВА

ДО ГРОМАДИ МІСТА

Шановні вознесенці!

Кілька років тому було започатковано добру традицію – осінні зустрічі міського голови з мешканцями міста у мікрорайонах. Не кожен житель має час і бажання приходити зі своїми особистими проблемами чи думками стосовно якісних змін у нашій громаді на офіційні прийоми. Тож впродовж листопада-грудня така нагода випаде кожному у його мікрорайоні. Переконаний, що влада сама має йти за ініціативами до людей.

Хочу повідомити, що цьогорічні зустрічі у мікрорайонах будуть проходити у загальноосвітніх закладах. Чому у школах? Тому що наше місто давно умовно поділене  на шкільні округи. А на такі зібрання, як загальношкільні збори, приходять найбільш активні мешканці. Долучитися до батьків зможуть всі бажаючі, щоб поспілкуватися з міським головою. Запрошую і депутатів міської ради та рад інших рівнів взяти участь у наших «осінніх зустрічах». Впевнений, поговорити нам з вами буде про що! Адже впродовж року у місцевій пресі вознесенці бачили гучні заголовки статтей щодо діяльності міської влади, залучення інвестиційних коштів в місто та іншого. Тож хотілося б поспілкуватися з громадою, як кажуть, без протоколу, розставивши всі крапки над «і».

Обіцяю, розмова буде відвертою, будемо давати оцінку спільній роботі виконавчих органів та депутатського корпусу; обговорювати питання можливої оптимізації закладів освіти, охорони здоров’я та комунальних підприємств міста; планів щодо об’єднання громад (ризиків та переваг); розвитку інфраструктури міста на найближчі роки; субсидій і тарифів на комунальні послуги; торгівлі в невстановлених місцях; заробітної плати чиновників міської ради та міського голови та багато інших питань життєдіяльності міста, які постійно на вустах.

19 листопада минає рік, як новообрана Вознесенська міська рада приступила до виконання своїх повноважень. Вітаю депутатський корпус з першим роком спільної плідної роботи. Головним її результатом є те, що на відміну від багатьох інших міських рад України, ми знаходимо компроміси у важливих для громади питаннях. Робота виконавчих органів у 2016 році не була заблокована, як в деяких містах, за рік нам вдалося виконати практично всі плани, а саме: перевиконати бюджет, забезпечити функціонування професійних ліцеїв, яке було під загрозою, підтримати заклади охорони здоров’я, забезпечити безкоштовним харчуванням учнів початкових класів та багато іншого.

Разом з тим, впродовж 2016 року було й чимало протистоянь як під час сесій міської ради, так і в міжсесійний період, що призвело до затягування із закінченням ремонтних робіт у ЗОШ №8, несвоєчасних надходжень коштів до бюджету міста задля здійснення капітального ремонту даху житлового будинку по вул. Героїв України, 6. Тому, в наступному році бажаю усім нам – депутатам та виконавчим органам Вознесенської міської ради – більш плідної співпраці на благо громади міста!

Звертаючись до депутатів міської ради та інших громадян міста та району, хотів би закликати їх не вкидати у ЗМІ недостовірну інформацію щодо нашої спільної роботи. Нам з вами не варто сперечатися у красномовстві на газетних шпальтах, у соціальних мережах, створюючи певну соціальну напругу в громаді. Запрошую усіх до конструктивного діалогу, закликаю спілкуватися з владою та виборцями, дивлячись їм у вічі. Тільки так ми зможемо донести правдиві речі до людей, дати їм надію на справедливість рішень, які приймає депутатський корпус та виконавчі органи влади.

Наостанок, хочу запросити мешканців нашого міста на традиційні «осінні зустрічі», які розпочинаються вже цього тижня і триватимуть впродовж листопада-грудня у мікрорайонах міста на базі шкіл. Чекаю на вознесенців 16-го листопада о17.15 в ЗОШ №3, а 18-го листопада оцій же порі – в ЗОШ №5. Приходьте, ставте запитання, отримуйте відповіді. А також слідкуйте за анонсами міської газети «Новини Вознесенська: День за днем» про наступні  наші зустрічі у мікрорайонах. Скористайтесь реальним шансом поспілкуватися з владою віч-на-віч! Я взяв на себе відповідальність перед вознесенцями і нікому не дозволю принижувати гідність як окремого мешканця, так і всієї громади. Проблеми не потрібно приховувати, але на них не варто будувати політичну кар’єру.

З повагою Віталій Луков, міський голова

Show Buttons
Hide Buttons