Залізничний переїзд – небезпечна зона

Горожани Баштанського району Миколаївської області, не зважаючи на справно працюючу сигналізацію, водій автомобіля ВАЗ- 2102 Г9213 НИ об’їхав автомобіль, що стояв попереду, і в’їхав у вантажний поїзд. Водій 1984 р.н і пасажир 1981 р.н. загинули на місці. Автомобіль ремонту не підлягає, пошкоджено вагон, затримано 2 вантажних поїзда.

Допущені випадки ДТП сталися з причини грубого порушення вимог п.20.3, п.20.5В, п.20.5Г «Правил дорожнього руху» велосипедистом та водієм автомобіля.
На переїздах з черговими, розташованих на ділянці Вознесенської дистанції, в 2011 році зареєстровано 18 випадків порушення правил проїзду через залізничний переїзд водіями автотранспорта, в т.ч. 10 випадків на переїзді 1118 км станції Трикратне, 7 випадків на переїзді 1096 км станції Кавуни та 1 випадок на переїзді 1157км ст.Мартинівська.
Крім того, деякі водії намагаються переїхати через колію поза межами переїзду. Так, 9 серпня 2011року, в темний час доби, о 23год. 42 хв., на 1136 км перегону Вознесенськ – Пост-1141 км, поза переїздом сталося зіткнення вантажного поїзду з автомобілем ВАЗ, водій якого  виїхав на колію і при наближенні поїзду з місця ДТП зник, що врятувало йому життя. Пошкоджено електровоз, автомобіль ремонту не підлягає.
Для забезпечення безпеки всі учасники руху повинні знати, що не можна переїжджати через колію поза межами переїзду! Під’їжджаючи до залізничного переїзду, зупиніться, впевніться у відсутності потягу, який наближується, та користуйтесь положенням шлагбаума, світловою сигналізацією, дорожніми знаками,  розміткою та  наказами і сигналами чергового по переїзду, після чого проїжджайте через переїзд з особливою увагою!
Олександр Єремєєв, начальник Вознесенської дистанції колії

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons