Запрошуємо до Школи розвитку

Увага! Унікальна можливість для громадських та благодійних ініціатив

з маленьких міст та сіл півдня України!

Якщо ви знаходитесь на початку становлення своєї організації, або прийшли до висновку необхідності її системного розвитку, хочете оволодіти інструментами фандрейзингу та проектного менеджменту, працюєте над розвитком волонтерства – вам до нас.

Для кого? Школа організаційного розвитку проводитиметься для громадських активістів, волонтерів, представників громадських організацій із сіл та міст районного значення – усіх, хто хоче осягнути основи організаційного розвитку.

Захід передбачає 20 учасників  сільських, селищних та громад малих міст Миколївської, Одеської, Кіровоградської, Херсонської областей.

Дата і місце проведення: 21-22 квітня 2015 року, м. Вознесенськ.

У програмі Школи:

– Робота з цільовими групами та визначення проблем в громаді

– Фандрейзинг:  де знайти ресурси для потреб громади

– Проектний менеджмент

– Благодійність та волонтерство в дії.

– Співпраця з владою та захист громадських інтересів.

– Нові медіа та соціальні мережі у роботі ОГС та активістів

– Найкращі практики з активізації жителів та громади на локальному рівні

– Творчий формат у організації благодійної акції.

Для проведення майстер-класів вже запрошено провідних українських тренерів.

Вартість участі: безкоштовно! Організатори забезпечують учнів школи роздатковими матеріалами, харчуванням, оплатою проїзду та проживанням. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1aus7wEcL02hbkMRl9Ba2VYs1B6goxrB3JdUwLxChHDI/viewform   до 12.00 15 квітня 2015 р.

До участі запрошуються представники громадських та благодійних організацій, органів самоорганізації населення. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Перевага надаватиметься представникам з сіл та селищ, а також малих міст.

Контактна особа – Бальцер Вікторія +380975185855  avike@ukr.net

Школа організаційного розвитку проводиться ІСАР «Єднання» спільно з Фондом громади Вознесенська за фінансування Уряду Швеції (SIDA) у межах проекту «Механізм Маркетплейс для розвитку громадянського суспільства».

Show Buttons
Hide Buttons