Зверніть увагу!

10 листопада 2014 року – останній день подання податкової звітності.

Вознесенська ОДПІ нагадує, що платники, які звітують за квартал чи за півріччя подають податкові декларації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя). Відповідна норма визначена ст.49, 57 Податкового кодексу України. Водночас, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається наступний за вихідним або святковим операційний (банківський) день.

Останнім днем подання податкової декларації за II квартал поточного року буде 10 листопада 2014 року.

Формально платник має можливість подати звітність в останні відведені для цього дні. Але звіт вважається прийнятим, коли в ньому немає помилок, виправлень, а також є в наявності всі необхідні таблиці. У разі виявлення помилки у звіті платник має право до закінчення терміну подання звітності повторно сформувати та подати новий звіт до податкової інспекції за місцем обліку. Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт. Тому завчасне подання звітності надасть можливість виправити можливі помилки та уникнути штрафних санкцій. Крім того, завчасне подання звітності дозволить уникнути значного навантаження наприкінці граничних строків її подання.

Тож Вознесенська ОДПІ  звертається до платників податків з проханням не відкладати подання звітності на останні дні, і по можливості, робити це раніше.

                                                         Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons