Благодійне колядування

Щорічне благодійне колядування – стає вже справжньою доброю традицією для вознесенців, яку радо підтримують і діти, і дорослі. Щиро вдячні ініціативному, активному молодшому поколінню, а також всім небайдужим, чуйним людям, що підтримали дитячу ініціативність та відгукнулися до вирішення проблем та потреб нашої громади. 15 січня Фонд громади Вознесенська спільно з двома творчими колективами ЦДЮТ колядували в трудових колективах нашого міста.

Радісно та щиро щедрувальники вітають містян з побажаннями щастя, здоров’я, благополуччя та миру, оскільки ця давня українська традиція для вознесенців наповнена ще й благородною метою – колядування проводиться на користь благодійності для вирішення соціально важливих потреб громади міста. Цього року метою благодійного колядування став – збір коштів для покращення умов розвитку дітей у ЦДЮТ, яке, на жаль, сьогодні в скрутний для країни час, не отримує належного фінансування. Проте, діти, батьки та працівники ЦДЮТ прикладають всі зусилля для того, щоб вознесенські дітки могли відвідувати свої улюблені гуртки з малювання, ліпки, в’язання, ораторського мистецтва та ін. Завдяки цій благодійній акції цього року вдалося зібрати 7850 грн. для підтримки програми. Зібраними коштами будуть розпоряджатись члени Наглядової ради благодіної програми Фонду громади Вознесенська.

Святковому вертепу – завжди раді, доросле покоління розчулено згадує давні традиції, власне дитинство та готове завжди підтримувати добрі ініціативи дітей. Оскільки дуже добре, що сучасні діти з повагою ставляться до національної культури, а народне коріння проходить через всі покоління.

Юні учасники вертепу вважають, що така благодійна акція стає для кожного її учасника знаковою подією, як зізнаються діти: “По-перше, це дуже весело, коли всі разом співають, танцюють, розповідають колядки, всі такі красиві, у костюмах. По-друге, прославляти Бога – це свята справа, хочется донести цю благу вість до кожної людини. І так приємно, коли ти бачиш, як люди тебе слухають, скільки у них надії в очах. І звичайно, найприємніше, що колядування проходить не просто заради власної втіхи, а з благородною метою…»

Дійсно, благодійництво, – призначення людини. Творімо добрі справи разом!

МБО «Фонд громади Вознесенска»

Бальцер Вікторія 

Show Buttons
Hide Buttons