Cтатистика знає все

Перевезення вантажів і пасажирів автомобільним транспортом міста Вознесенська у січні серпні 2014 року

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що у січні–серпні 2014 року підприємствами міста Вознесенська з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями перевезено 77,2 тис.т вантажів та 2,7 млн. пасажирів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги вантажоперевезень скоротилися на 44,9%, а пасажироперевезень – на 5,3%. При цьому вантажооборот зменшився на 45,8% і склав 9568,3 тис.ткм, а пасажирооборот – на 4,3% і становив 27,3 млн.пас.км.

Питома вага перевезень вантажів та пасажирів по місту Вознесенську в загальному їх обсязі по області складає 2,4% та 3,6% відповідно.

Юридичними особами (підприємствами) за вісім місяців поточного року перевезено 69% вантажів та 76,3% пасажирів від загального їх обсягу перевезень по місту.

Маршрутними перевезеннями за період з початку року було охоплено 2677 тис. пасажирів (99,5% їх загальної кількості), що на 5% менше ніж торік.

Перевезення вантажів і пасажирів автомобільним транспортом Вознесенського району у січні серпні 2014 року

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що за вісім місяців 2014 року підприємствами району з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями перевезено 29,1 тис.т вантажів, що на 68,2% більше ніж у січні–серпні минулого року, вантажооборот збільшився на 5% і склав 3779,2 тис.ткм. Питома вага перевезень вантажів по Вознесенському району в загальному їх обсязі по області складає 0,9%.

Перевезеннями пасажирів у поточному році як і в минулому, займалися виключно фізичні особи-підприємці, послугами яких за період з початку року скористалися 365,1 тис. осіб. У порівнянні з січнем–серпнем 2013 року спостерігається  скорочення обсягів перевезених  пасажирів на 13%, пасажирооборот при цьому зменшився на 14,1% і склав 11055,8 тис.пас.км. Частка перевезених пасажирів по Вознесенському району в загальному обсязі пасажирських перевезень по області становить 0,5%. Усі пасажирські перевезення здійснювалися виключно на маршрутах.

Оптова торгівля у м. Вознесенську за січень червень 2014 року

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що за січень–червень 2014 р. обсяг оптового товарообороту підприємств міста (юридичних осіб) склав 127,3 млн.грн. проти 129,2 млн.грн. у відповідному періоді 2013р.

Основну частку в загальному обсязі оптового товарообороту по м. Вознесенську, як і в попередні роки, зайняли непродовольчі товари – 92%, а обсяг їх продажу становив 116,9 млн.грн. В торгівлі непродовольчими товарами традиційно помітне місце займав оптовий продаж фарбами та лаками на основі полімерів; папіром і картоном.

З продовольчих товарів, яких було продано на 10,4 млн.грн., найбільш активно здійснювалася торгівля продуктами молочними, маслом та сирами; м’ясом та м’ясними продуктами; водою мінеральною та напоями безалкогольними і соками фруктовими та овочевими.

Більше третини загального продажу займає продукція українського виробництва. Зокрема, частка вітчизняних продовольчих товарів склала 100,0%, непродовольчих – 30,3%.

Частка м.Вознесенська в загальнообласному обсязі оптового продажу товарів була незначною і становила 2,2%.

Будівельна діяльність підприємств м. Вознесенська за січень серпень 2014 року

За даними, узагальненими Головним управлінням статистики, підприємствами міста Вознесенська за січень–серпень 2014 року виконано будівельних робіт на суму 10,6 млн.грн. Частка підприємств міста у загальнообласному обсязі виконаних будівельних робіт склала 2,1%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 96,4%, капітальний ремонт – 2,4%, поточний ремонт – 1,2%.

Діяльність підприємств сфери послуг Вознесенського району у січні серпні 2014 року

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що у січні–серпні 2014р. на ринку послуг району здійснювали діяльність 6 підприємств на яких працювали 59 штатних працівників. Обсяг реалізованих послуг (уключаючи ПДВ), наданих підприємствами сфери нефінансових послуг різним споживачам, по району склав 1365,3 тис.грн., з нього реалізація послуг підприємствам і організаціям становила 548 тис. грн. (40,1%).

В структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності, найбільшу частку (44,3%) займають послуги з надання в оренду і експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, найменшу частку (1,8%) – послуги вантажного автомобільного транспорту.

Населенню за вісім місяців 2014 р. реалізовано послуг на 817,3 тис.грн. (59,9%). У розрахунку на одного мешканця району обсяг реалізованих послуг склав 44 грн.

За основним видом економічної діяльності для різних споживачів виконано 28,9 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення у січні–серпні 2014 р. становила 36 грн.

Частка реалізованих послуг підприємствами району в загальнообласному обсязі реалізації становить 0,03%.

Діяльність підприємств сфери послуг м. Вознесенська у січні серпні 2014 року

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що у січні–серпні 2014 р. на ринку послуг міста фактично працювали 36 підприємств або 83,7% від загальної кількості підприємств, що звітували. Загальна кількість працюючих у сфері послуг становила 760 осіб, з яких 93,2% – штатні працівники. Обсяг реалізованих послуг (уключаючи ПДВ), наданих підприємствами сфери нефінансових послуг різним споживачам, по місту склав 70,5 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам і організаціям становила 60,5 млн.грн. (85,9%).

В структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності, найбільшу частку (72,1%) займають послуги допоміжного обслуговування наземного транспорту, водночас, менше 0,1% належить послугам: з ремонту обладнання зв’язку; діяльності ресторанів, надання послуг мобільного харчування; діяльності у сфері архітектури; з ремонту електронної апаратури побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку і зображення; діяльності агентств працевлаштування; діяльності у сфері права.

Населенню за вісім місяців 2014 р. реалізовано послуг на 9,9 млн.грн. (14,1%). У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг склав майже 2 тис. грн.

За основним видом економічної діяльності для різних споживачів виконано 3 млн. замовлень. Середня вартість одного замовлення у січні–серпні 2014р. становила 23,5 грн.

Частка реалізованих послуг підприємствами міста в загальнообласному обсязі реалізації становить 1,5%.

Л.В.Отрєп’єва, начальник управління

Show Buttons
Hide Buttons