Обережно: на зв’язку – інтернет – шахраї

Місцева мешканка, намагаючись продати автомобільну покришку за допомогою Інтернет-сайту, втратила майже дві тисячі гривень.

До Вознесенського міськвідділу звернулась 26-річна місцева мешканка із заявою про те, що стала жертвою шахрая.

Як з’ясувалось, жінка виставила оголошення на один з інтернет-сайтів про продаж нової автомобільної покришки. Повідомлення без уваги не залишилось і наступного дня до заявниці вже зателефонував покупець, ціна та стан покришки якого цілком влаштувала.

Домовившись про пересилку товару, чоловік заявниці поїхав до відділення пошти готувати товар для пересилки. А у цей час заявниці знову зателефонував «покупець», який запропонував просто зараз перерахувати гроші на банківську картку жінки. Мовляв, для цього жінці потрібно лише дістатися до найближчого банкомату та, дотримуючись «порад» телефонного співрозмовника, набрати певну комбінацію цифр, використовуючи, звісно, свою електрону картку.

Потерпіла погодилась та виконала все, як було сказано – вставила в банкомат свою кредитну картку, набрала номер телефону незнайомця та суму в 1800 гривень.

Ще не встигши відійти від банкомату, на мобільний телефон жінки надійшло смс-повідомлення про те, що з її рахунку знято 1 800 гривень. Шокована новиною, жінка звернулась по допомогу до правоохоронців.

Слідчим відділенням Вознесенським МВ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Шановні громадяни! Правоохоронці вкотре звертаються до громадян – запам’ятайте, що за допомогою жодного банкомату не можливо переказувати грошові кошти з чужого рахунку на Ваш рахунок. І якщо Вам пропонують таким чином отримати гроші – то це спроба шахраїв заволодіти Вашими коштами.

Лобенко Наталія,  помічник начальника із зв’язків з громадськістю Вознесенського МВ

 УМВС України в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons